Dámske papuče v šatníkoch hviezd

1 min.

Vedeli ste, že Gigi Hadid miluje svoje papuče s jednorožcami a Vanessa Hudgens nedá dopustiť na domácu obuv so zvieratkami? Mäkká kožušina, hrejivé vložky, vyprofilované šľapky alebo jednorožce – dámsku domácu obuv tvorí veľké množstvo vzorov, materiálov a tvarov. Dnes si prezrieme instagramové profily hviezd a dozvieme sa, pre aké papuče sa rozhodli.

Dámska domáca obuv by mala vystihovať váš individuálny štýl a zaistiť vám maximálny pocit pohodlia. Presne takéto modely vám ponúka eobuv, kde nájdete alternatívu domácej obuvi priamo z Instagramu.

Dámske papuče à la šľapky s kožušinou

Ten, kto sleduje Elsu Hosk na Instagrame, vie, že modelka má slabosť pre rôzne odtiene nude farieb. Papuče, ktoré nosí, sú väčšinou kožušinové béžové a vyzerajú skvele nielen s domácim outfitom. Nielenže sú pohodlné, ale aj módne!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Papuče s kožušinou

Rovnako pohodlné a módne, ale o niečo teplejšie si vyberá Shay Mitchell. Ideálne dámske papuče na zimu, zvlášť pokiaľ si vyberiete model zateplený kožušinou z ovčej kože z prírodnej merino vlny. Majú obyčajne tvrdú a stabilnú podrážku, ktorá poskytuje chodidlám stabilitu. Papuče s kožušinkou patria rozhodne k zimným must have kúskom!

Určite neprehliadnite ponuku značiek EMU Australia a UGG, ktoré sa špecializujú na výrobu teplých, pohodlných a bezpečných topánok a papúč.

Zvieracie papuče

Ktorú z nás by nelákali rozkošné, mäkké a pohodlné plyšové papuče s mačkami? Okrem elegantných šľapiek od Elsy Hosk je dobré do svojho šatníka zakomponovať aj zábavné teplé papuče, ktoré sa osvedčia pri dlhých zimných večeroch strávených pri dobrom filme s pohárom vína. Milovníčkou takýchto zvieracích modelov je Vanessa Hudgens, ktorá si ich obúva k svojmu saténovému pyžamu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Papuče s jednorožcom

Komu by napadlo, že v pohodlí domova Gigi Hadid nenosí najmódnejšie a štýlové outfity, ale teplákovú súpravu, župan a obúva si… papuče s jednorožcom? Supermodelka sa stala mamou a už dlhšiu dobu s nami zdieľa svoj domov a pohodlnú módu prostredníctvom svojho účtu na Instagrame. Každá vec je ako z rozprávky a my musíme uznať, že Gigi vyzerá skvele!

Hrubé vlnené ponožky

Špeciálne miesto v našich šatníkoch majú aj dlhé, hrubé a mäkké ponožky, ktoré nám veľmi často nahrádzajú papuče. Najčastejšie siahajú až nad členky a sú charakteristické svojím štýlovým pletením (rovnako ako na fotografii nižšie). Takéto ponožky majú naviac protišmykovú ochranu – vystuženú podrážku alebo gumové ABS.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Mohlo by vás zaujímať: Domáca obuv, ktorá kraľuje na Instagrame. Pozrite si najpopulárnejšie modely. >>>

Ktoré z dámskych papúč hviezd sa vám páčia najviac a ktoré už máte vo svojom šatníku?

Odporúčané

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť