Dámska peňaženka – vydarený vianočný darček

2 min.

Aby darček pod stromček splnil očakávania, mal by byť praktický, ale zároveň by mal dobre vyzerať. Obe tieto požiadavky dokonale spĺňa dámska peňaženka. Asi neexistuje žena, ktorej by sa tento doplnok nehodil! Hľadáte darček pre ženu, priateľku, sestru alebo mamu? Pozrite sa, prečo bude práve tento doplnok zásahom do čierneho.

Pri výbere dámskej peňaženky si dajte pozor nielen na jej farbu a vzor, ale aj na materiál a veľkosť.

Dámska kožená peňaženka – pre ženy s vyberaným vkusom

Za najelegantnejšie sa považuje jednoznačne doplnky z prírodnej kože, predovšetkým lícovej. Pokiaľ teda vami obdarovaná osoba preferuje formálny štýl, v jej kabelke sa určite nachádza aj kožená peňaženka. Tieto modely sú nadčasové a vždy módne. Výhodou prírodnej kože je najmä väčšia odolnosť. Takýto doplnok poslúži budúcej majiteľke mnoho rokov.

Pokiaľ však osoba, pre ktorú hľadáte darček, nemá rada oblečenie a doplnky zo zvieracej kože, dobrým riešením budú peňaženky z ekologickej kože. Vyzerajú rovnako dobre ako tie z prírodného materiálu, ale môžu byť menej odolné. Vaša priateľka alebo sestra uprednostňuje skôr štýl casual? V takom prípade sa jej určite zapáčia športové modely, vyrobené z látky.

Tip módnej expertky

Ak zvolíte peňaženku s veľkým logom obľúbenej značky, rozhodne sa trafíte do súčasných trendov logománie.

Na veľkosti peňaženky záleží!

Ďalším aspektom, ktorý by ste mali zohľadniť pri výbere peňaženky pre najbližšie osoby, je veľkosť tohto doplnku. Najlepšie ho vyberiete podľa veľkosti kabelky, ktorú obdarovaná osoba nosí najradšej. Malá dámska peňaženka sa bude skvele hodiť k listovým kabelkám alebo menším crossbody kabelkám.

Pokiaľ budúca majiteľka nového doplnku obľubuje skôr kabelky typu shopper alebo iné modely väčších rozmerov, dobrým riešením bude peňaženka s väčším počtom priehradiek. Dámska peňaženka s miestom na karty je praktickým doplnkom, do ktorého sa vojdu všetky potrebné veci – peniaze, kreditné karty alebo doklady. Veľkosť peňaženky zjednoduší majiteľke hľadanie dôležitých dokladov.

Akú dámsku peňaženku vybrať?

Posledným a pre mnohých ľudí aj najdôležitejším kritériom pri výbere doplnku je jeho farba a vzor. Je dobré vyberať podľa veku obdarúvanej osoby. Pre babičky alebo mamičky vyberte klasické farby, napr. čiernu dámsku peňaženku alebo tiež peňaženku v odtieni nude, ktoré sa budú hodiť skoro ku každému outfitu. Žensky a elegantne bude vyzerať aj dámska červená alebo tmavomodrá peňaženka.

6457

Zľava: červená peňaženka Nobo, béžová peňaženka Liu Jo, tmavomodrá peňaženka Tommy Hilfiger

Ak hľadáte darček pre priateľku, sestru alebo kamarátku mladšieho veku, môžete sa rozhodnúť pre trochu viac ozdobené modely. Skvelým tipom budú napr. peňaženky v pastelových alebo neónových farbách. Určite ich vyberajte podľa toho, aký štýl preferuje budúca majiteľka tohto doplnku. Zaujímavo bude vyzerať aj dámska peňaženka s kvetovaným motívom, ktorý je veľmi dievčenský a v súčasnosti navyše veľmi módny.

Premýšľate nad tým, kde kúpiť dámsku peňaženku pre niekoho z členov vašej rodiny alebo pre kamarátku? Pozrite sa, akú širokú ponuku máme pre vás v našom internetovom obchode eobuv! Hľadáte inšpirácie na darčeky pre mužov? V tom prípade si prečítajte aj náš ďalší článok na našom blogu o pánskych peňaženkách alebo ponožkách.

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť