Hoci sa stále riadime odporúčaním #zostantedoma, nezostaňte len pri leňošení na gauči a neprepadnite zimnému spánku… pretože už je jar! Toto je ideálna príležitosť pripraviť svoju postavu na leto a vytvarovať telo pred ďalšou už príjemnejšou misiou − #projektbikiny. Zistite, v akých topánkach cvičiť doma a v akých oddychovať.

Usmejte sa a dovoľte svojmu telu uvoľniť endorfíny. Obujte si obľúbený pár sneakersov a hýbte sa v rytme energickej hudby. Toto je váš čas!

Topánky na cvičenie s online trénerom

Už mesiace sa chystáte na cvičenie s fitness trénerom alebo trénerkou? Ak ste doposiaľ nemali dostatok času alebo vám chýbala motivácia, je najvyšší čas prehodnotiť svoje priority. Stavte všetko na jednu kartu, pretože, ak teraz nevyužijete príležitosť, neskôr to bude ešte ťažšie. Oblečte si pohodlné tričko a legíny a prehľadávajte YouTube. Ale… moment – na cvičenie potrebujete vhodné športové topánky! Počas intenzívneho cardio tréningu treba mať na nohách tenisky s:

  • priľnavou podrážkou, ktorá predchádza pošmyknutiu a pádu;

  • zabudovaný vzduchový alebo gélový vankúšik, ktorý zaisťuje dobré tlmenie nárazov;

  • priedušným zvrškom, ktorý zlepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň eliminuje riziko vzniku otlakov.

4538

Pohodlné športové topánky sú základ vydareného tréningu.

Intenzívny tréning zaťažuje stavce a väzivá. Pre vlastnú bezpečnosť je dobré zainvestovať do kvalitných (a technologicky inovatívnych) športových topánok, napr. do obľúbených modelov značky adidas s charakteristickými tromi pásikmi.

Viete, že…?

Tréning pozitívne vplýva na celý náš organizmus. Nielenže zlepšuje fyzickú kondíciu, ale zároveň zlepšuje našu náladu a motivuje k aktivite.

Joga na zdravú chrbticu

Podľa všeobecných odporúčaní zostaňte doma a čerpajte radosť z času stráveného s rodinou. Okrem toho: tento nevšedný čas využijete na to, aby ste si zlepšili fyzickú kondíciu alebo vyskúšali – dávno plánovanú! – zmenu stravovania. Ak každý deň trávite množstvo času za počítačom, vyskúšajte cviky zamerané na uvoľnenie chrbtice a krku. Siahnite po relaxačných a populárnych uvoľňovacích metódach a veľmi rýchlo sa zbavíte všetkých zlých myšlienok a informácií z komunikačného šumu.

4539

Začnite svoju postavu pripravovať na leto už dnes. V týchto športových topánkach dosiahnete oveľa lepšie výsledky!

Na cvičenie pilatesu alebo kalanetiky budete potrebovať topánky s mäkkou a elastickou podrážkou. Dbajte na to, aby neobmedzovali prsty a chodidlá v pohybe. Ak cvičíte výlučne posediačky alebo poležiačky, môžete pokojne trénovať len v ponožkách, najlepšie športových, protišmykových a antibakteriálnych.

4540

Zapáľte sviečky, oblečte si body a mäkké ponožky a … relaxujte!

V sneakersoch a… župane? Prečo nie!

Domov je miesto, kde sa máte cítiť dobre. Ak na oslavu voľného času potrebujete obľúbené sneakersy, pokojne si ich obujte! Budete možno prekvapená, že tieto topánky sa hodia nielen k nohaviciam či šatám, ale aj k saténovému županu.

Aj v pohodlí domova sa môžete odvážiť na módne experimenty. Skúste sa poprechádzať v… dvoch rôznych pároch športových topánok. Sneakersy môžete pokojne skombinovať s plisovanou sukňou a voľnou bielou blúzkou. Túto kombináciu si zamilujete!

Viac inšpirácie, v čom chodiť doma, nájdete v ďalšom z našich článkov.

Čas − strávený medzi vlastnými štyrmi stenami! − môže prinášať mnohé výhody. Využite tieto hodiny na cvičenie, dokonalý relax alebo prezeranie ponuky online obchodov ako eobuv.sk. Vyhraďte si čas na čítanie dávno zabudnutých kníh alebo módnych blogov. Jednoducho, #zostantedoma a užívajte si každý okamih!

Autor

Agnieszka Bednarek

Som estetičkou a milovníčkou nekonvenčných kombinácií a martensiek. Stotožňujem sa s heslom Salvadora Daliho − „základom všetkých úspechov je... oblečenie!". Mám veľkú záľubu v šití a ručných prácach. Rada definujem nedefinované.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť