Najväčšie módne domy, také ako Chanel, Gucci, Balenciaga alebo Fendi nám už nejakú dobu predstavujú trend nosenia vzorovaných pančúch, najčastejšie zdobené ich monografickým vzorom. Tento trend dokonale (ako obvykle) ovládli Francúzky, ktoré vzorované pančuchy nosia nenápadným, štýlovým a rafinovaným spôsobom. Pokiaľ premýšľate, k čomu si ich obliekajú, rozhodne si prečítajte náš článok.

Najmódnejšie vzorované pančuchy

Pančuchy – módne alebo nie? Možno si kladiete práve túto otázku a možno si aj vy pančuchy spájate s formálnym dress codom a s nevkusnou nonšalanciou. Pančuchy sa dlhú dobu považovali len za akúsi ,,nutnosť”, než módny doplnok k outfitu. Stačí sa pozrieť na seriálovú hrdinku Carrie Bradshaw, jednu z najlepšie obliekajúcich sa obyvateliek New Yorku, ktorá dokonca aj v zime pobehovala po Manhattane s holými lýtkami. Najnovšie prehliadky a instagramový feed nám predsa len dokazujú, že pančuchy sú späť a znova sa považujú za módny prvok šatníka. Ba čo viac, nejde o hocijaké pančuchy, ale tie s jemnými vzormi!

Tie najžiadanejšie sa objavili v kolekciách Chanel, Gucci, Balenciaga a Fendi. Niekoľko zaujímavých modelov nájdete aj v Calzedonii. Ide najmä o to, aby boli priehľadné a čierne a aby ich zdobilo jemné logo, ako v prípade značky Chanel.

Vzorované pančuchy – s čím ich nosia Francúzky?

Pokiaľ chcete vedieť, s čím nosiť vzorované pančuchy a ako to urobiť navyše vkusne, je čas čerpať inšpiráciu z instagramového feedu francúzskych influenceriek.

Štýlová Claire svoje pančuchy značky Gucci nosí vo veľmi francúzskom prevedení. Oblieka si ich k čiernym lodičkám na nízkom podpätku, bielym košeľovým šatám a camel baretke. 100% parisian chic!

Camille Charriere svoje jemné pančuchy Chanel kombinuje veľmi charakteristickým štýlom. K bielemu topu, čiernym šortkám a voľnému čiernemu saku si vyberá čižmy vo vojenskom štýle na výraznej podrážke, tiež v čiernej farbe.

Krásny vintage outfit plný čiernej farby vytvorila Justine Soranzo. Svoje kárované pančuchy skombinovala s koženým sakom, šatami a lodičkami na nízkom podpätku s remienkom okolo členka.

Mara Lafontan, modelka a influencerka z Paríža, sa rozhodla pre pančuchy z Calzedonie, ich kamienkový vzor má tvar symbolov zverokruhu. Vzorované pančuchy nosia v rockovom prevedení – s koženou bundou a ťažkými chunky boots, ktoré sú aj naďalej hitom.

Autor

Ewelina Gajoch

Som fanúšičkou módy high fashion, na každodenné nosenie ale preferujem nadčasový francúzsky štýl inšpirovaný parížskymi influencerkami. V súkromí som milovníčkou umenia, špeciálne obrazov Edwarda Hoppera, vášnivou cestovateľkou a vyznávačkou Harryho Pottera.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť