Hoci ešte nemôžeme hovoriť o príchode jari, nehovoriac o lete, o móde je známe, že predbieha sezóny. Okrem množstva dámskych inšpirácií, ktoré zvestujú, čo bude módne v nadchádzajúcich mesiacoch, sa tentokrát zameriame na tie pánske. Ulice a prehliadkové móla miest, ktoré sa považujú za hlavné mestá módy, priniesli počas posledných týždňov módy množstvo inšpirácií v pánskych trendoch. Objavte tie najmódnejšie trendy sezóny jar-leto 2020.

Klasické lordsy a mokasíny, biele sneakersy, kovbojské topánky či futuristické ugly shoes? Presvedčte sa sami!

Trendy jar-leto 2020: klasické lordsy a pánske mokasíny

Máme dobré správy pre pánov, ktorí milujú klasickú eleganciu a sú už trocha znudení rôznymi trendami v pánskom šatníku. Na jar a v lete 2020 budú top modely zaraďujúce sa ku casual štýlu. Ak teda máte vo svojej zbierke klasické pánske lordsy alebo mokasíny – výborne! Ak nie, je čas zaobstarať si ideálny model.

Klasický outfit sa v nadchádzajúcej sezóne snažte oživiť zaujímavými doplnkami. Oblek doplnený o pletený náramok a vojenský baret je skvelým tipom na dosiahnutie módneho looku, v prípade, ak si obujete klasické neutrálne topánky.

Trendy na jar-leto 2020: biele sneakersy

Premýšľate, aké topánky sa hodia prakticky ku každému outfitu? Odpoveď je jednoduchá: biele sneakersy. Neexistuje oblečenie, ku ktorému by ste si ich nemohli obuť. Je preto pochopiteľné, že už niekoľko sezón nevychádzajú z módy a sezóna jar-leto 2020 nebude výnimkou.

To, či biele sneakersy skombinujete s pastelovým oblekom (budú super módne!) alebo s typicky športovým oblečením, je už len otázkou vášho vkusu.

Trendy jar-leto 2020: pánska obuv v kovbojskom štýle

Po nadčasových tipoch prinášame aj niečo, čo poteší pánov s extravagantnejším prístupom k móde. V uplynulej sezóne kovbojské topánky ovládli svet dámskej módy. Naopak, v nadchádzajúcej sezóne jar-leto, bude to isté platiť aj v pánskom šatníku. Ak vám teda nechýba odvaha, zaobstarajte si tieto módne topánky už dnes.

Pánske kovbojské topánky v kombinácii s džínsami sú klasickou voľbou v štýle amerických westernov. Na módnych mólach sa ale objavili s oblekmi.

Trendy na jar-leto 2020: futuristické sneakersy v štýle ugly shoes

Športové topánky v štýle ugly shoes, ktoré sú už dlhší čas top, budú tiež skvelou voľbou. Platí však, že čím divnejšie, tým lepšie. Nebojte sa preto mohutnejších modelov s nápaditými podrážkami, vo výrazných farbách alebo nevšedných riešení s netradičným šnurovaním.

Originálny, streetwearový look vytvoríte, ak skombinujete dva naoko nehodiace sa prvky: sneakersy a baret.

Autor

Ewelina Gajoch

Som fanúšičkou módy high fashion, na každodenné nosenie ale preferujem nadčasový francúzsky štýl inšpirovaný parížskymi influencerkami. V súkromí som milovníčkou umenia, špeciálne obrazov Edwarda Hoppera, vášnivou cestovateľkou a vyznávačkou Harryho Pottera.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť