V posledným dňoch čoraz častejšie premýšľame o plánovaní šatníka na nadchádzajúce jesenné obdobie a možno aj vás trápi otázka – čo bude v móde najbližšiu sezónu. Aké náušnice, náhrdelníky, náramky či prstene budú štýlovým doplnkom našich outfitov? Pripravili sme si pre vás zoznam doplnkov, ktoré sa objavili na posledných módnych prehliadkach, vďaka ktorým spoznáte odpoveď na túto otázku.

Garantujeme vám, že v nadchádzajúcej sezóne nebude núdza o zaujímavé doplnky.

Módna bižutéria na sezónu jeseň-zima 2020/2021: v kráľovskom štýle

Toto leto sme nosili (a ešte vlastne nejakú chvíľu budeme nosiť) farebné korále v podobe náhrdelníkov, náramkov alebo náušníc. Počas jesene a zimy budeme môcť obdivovať farebné prvky v kráľovskom štýle. Kráľovské šperky sa objavili na módnej prehliadke Chanel v podobe náhrdelníkov, náramkov a náušníc s kamienkami. V módnom dome Gucci sa bižutéria tohto typu dokonca zapletala do vlasov modeliek, podobne ako je to v prípade módneho domu Off-White. Pozor: ide rozhodne o variant výlučne pre odvážnych!

View this post on Instagram

Time stood still at the Paris – 31 rue Cambon 2019/20 Métiers d’art show, presented at the Grand Palais in Paris in December. The collection is now in boutiques. Video by Roman and Sofia Coppola. #CHANELMetiersdart #CHANEL @Le19M #Le19M @MaisonDesrues #Desrues @Maison_Lemarie #MaisonLemarie @MaisonMichel #MaisonMichel @Lesage #Lesage @Massaro_Paris #Massaro @Goossens_Paris #Goossens @AtelierMontex #Montex #Lognon #SofiaCoppola #RomanCoppola @Vittoria @NikePn @ElizaKallmann @KaiaGerber @IamHyunjiShin @Laurenjdg @NinaFresneau @MarjanJonkman @BeritHeitmann @AbbyChampion @NinaMarker @RichiePhoenix @Guannan_cai @GiselleNorman1 @Michelle_gtk @AmandaSanchez @Madeleine_fs @DeirdreFirinne @St.Einberg @MariaMiguel.a @TamiWilliamsOfficial @Victoriia_Evseeva @Mona_Tougaard @Glplv @Lia.Pavlova @SiaVlasova @MaudHoevelaken @NoraAttal @HeConghc @GigiHadid @AlberteMortensen_ @Walldamort @MxLunaa @BlesnyaMinher @LoveGrace_e @Mathilde_Henning @LineisyMontero @CrisHermann @Ola_quetal @MerelZoet @PanHaowen @AnnaEwers @LiuBingBing7

A post shared by CHANEL (@chanelofficial) on

5860

Zľava: náušnice Guess, náhrdelník Twinset, náramok Elisabetta Franchi a prívesok Love Moschino

Módna bižutéria na sezónu jeseň-zima 2020/2021: retiazky s perlami

Retiazky patria k najžiadanejším trendom poslednej sezóny. Objavujú sa nielen na krku alebo na zápästiach trendsetteriek, ale aj ako súčasť kabeliek, topánok alebo dokonca opaskov. V nadchádzajúcej sezóne návrhári bižutérie ponúkajú konkrétny typ oživenia: retiazky s perlami. Najmódnejšie sú tie, ktoré sa vynímajú vo výstrihu. V módnom dome Koché dominovali dievčenské jesenné outfity. Počas módnej prehliadky Moschino sme mohli obdivovať aj extravagantnejšie modely v štýle Madonny. Takýto nevšedný set sa objavil aj v podobe náramkov, tentokrát na prehliadke značky Chanel.

5861

Zľava: zlatá retiazka Patrizia Pepe, náhrdelník s perlou Tory Burch, strieborná retiazka Patrizia Pepe a náhrdelník Patrizia Pepe

Módna bižutéria na sezónu jeseň-zima 2020/2021: jedna náušnica

Trendy bižutérie na sezónu jeseň-zima 2020/2021 prekvapuje. Prečo? Práve preto, že jedným z popredných trendov je… náušnica. Áno, jedna výrazná a charakteristická náušnica. Už minulú sezónu sme si mohli všimnúť, ako sa tento trend pokúšal presadiť vo svete módy ako hit sezóny, ale všetko poukazuje na to, že sa to podarilo až teraz. Asymetricky nosené ozdoby v ušiach sa objavili na módnych prehliadkach takých značiek ako je: Valentino, Balmain, Off-White a Marni. Samozrejme, chýbajúca druhá časť má svoje vysvetlenie a tým je veľkosť XXL tohto prvku bižutérie.

5862

Zľava: zlatá okrúhla náušnica Pinko, zlatá náušnica Pinko v tvare lastovičky, strieborná okrúhla náušnica Pinko a strieborná náušnica Pinko v tvare lastovičky

Módna bižutéria na sezónu jeseň-zima 2020/2021: náhrdelník typu choker

Hoci sa to nezdá, chokery patria aj naďalej medzi TOP bižutériu. V nadchádzajúcej sezóne budú predsa len vyzerať trochu inak a síce kontroverznejšie ako v predošlých sezónach. V módnom dome Monse sa objavili aj také, ktoré vyzerajú ako opasok s prackou. Značka Imaxtree zasa ponúka chokery, ktoré pripomínajú veľký prsteň. Zlaté nepravidelné obruče sú zasa ponukou od firmy Balmain. Čo poviete na takýto náhrdelník?

5863

Zľava: zlatá retiazka Patrizia Pepe, náhrdelník-opasok Patrizia Pepe, strieborná retiazka Patrizia Pepe a náhrdelník-opasok Patrizia Pepe

Pokiaľ už premýšľate nad tým, aké topánky budú trendy počas sezóny jeseň-zima 2020/2021, rozhodne si prečítajte náš ďalší článok na túto tému.

Autor

Ewelina Gajoch

Som fanúšičkou módy high fashion, na každodenné nosenie ale preferujem nadčasový francúzsky štýl inšpirovaný parížskymi influencerkami. V súkromí som milovníčkou umenia, špeciálne obrazov Edwarda Hoppera, vášnivou cestovateľkou a vyznávačkou Harryho Pottera.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť