Podpätok je jedným z najdôležitejších prvkov topánok. Dôležitú úlohu zohráva nielen jeho výška, ale aj tvar. Pokiaľ obľubujete extravaganciu, rozhodne čítajte ďalej. Špeciálne pre vás sme si pripravili prehľad najzaujímavejších modelov topánok s originálnymi podpätkami. To skutočné perly medzi topánkami!

Ako nám dokazujú módni návrhári a štylisti, niekedy je dobré odvážiť sa pre niečo nové a nevšedné. Necháte sa uniesť lodičkami s ozdobným podpätkom?

Topánky s originálnym podpätkom – najväčšie hity

Podľa Alexandra McQueena, návrhára známeho svojimi nekonvenčnými a extravagantnými návrhmi, krása spočíva v tom, čo nie je vidieť. Pokiaľ chcete pritiahnuť pozornosť a naviac sa nebojíte rôznych reakcií okolia, už dnes si objednajte topánky na eobuv s netypickým podpätkom… wow efekt zaručený.

Pomocou topánok s originálnym podpätkom môžete „zmeniť” celý outfit. Postačí, ak v sebe nájdete odvahu a dáte im šancu. Na začiatok vám navrhujeme zoznámiť sa s ponukou takých značiek, ako United Nude, Sagan alebo Baldowski. Našu pozornosť pritiahli podpätky s priehľadnými prvkami alebo rôznymi výrezmi a nepravidelnými tvarmi. Čo sa vám páči viac?

6060

Topánky s originálnym podpätkom značky United Nude

Zamilujte sa do topánok s WOW efektom!

Nebojte sa pozrieť sa na svet z perspektívy vysokých podpätkov a predovšetkým tých v originálnom prevedení. Tvar podpätku bude svedčiť o vašom originálnom módnom vkuse. Vďaka nim hravo oživíte každý casual outfit, najmä, ak siahnete po atypickom podpätku, ktorý vyzerá ako asymetrická kocka alebo vrták. Ako povedal americký zlatník Harry Winston – „Ľudia sa budú pozerať. Urobte všetko pre to, aby čas, ktorý tomu obetujú, stál za to.”

6061

Topánky Sagan

Topánky s exotickým podpätkom v súčasnosti dominujú aj na módnych prehliadkach. Sú znakom novej doby, ktorá je plná abstrakcie a zvláštností. Návrhári hľadajú nové možnosti, ponúkajú čo najzaujímavejšie riešenia. Čo si myslíte o topánkach poľskej značky Baldowski?

6062

Topánky s originálnym podpätkom značky Baldowski

Topánky so zaujímavým podpätkom – odvážte sa pre niečo nové!

Ak pochybujete o tom, či sú topánky s tak špecifickými podpätkami pohodlné, nestrácajte čas premýšľaním a ihneď si objednajte niekoľko párov topánok na skúšku. Len pripomíname, že vrátenie tovaru je v našom internetovom obchode eobuv zdarma a hlavne veľmi jednoduché.

6063

Topánky s originálnym podpätkom značiek R. Polański, Giorgio Fabiani, Elisabetta Franchi, Bronx

Už sme vás presvedčili a chcete aj vy vyskúšať topánky s originálnymi podpätkami? Dúfame, že áno! Vyberte si model, ktorý vás bude najlepšie vystihovať a vzbudí obdiv okoloidúcich.

Autor

Agnieszka Bednarek

Som estetičkou a milovníčkou nekonvenčných kombinácií a martensiek. Stotožňujem sa s heslom Salvadora Daliho − „základom všetkých úspechov je... oblečenie!". Mám veľkú záľubu v šití a ručných prácach. Rada definujem nedefinované.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť