Je praktická, nositeľná na mnoho spôsobov a štýlová. Ľadvinku poznáme prevažne ako športový doplnok, no nenechajte sa zmiasť. V roku 2017 nás módni návrhári presvedčili, že sa hodí aj k elegantným kúskom. Neviete si to predstaviť? Poradíme vám, ako na to.

Ľadvinka ku kabátu

Ak patríte k tej skupine ľudí, čo v zime nosí všetky kúsky prevažne v jednom farebnom tóne, skúste to túto sezónu zmeniť. Ľadvinka výraznejšej farby dodá vášmu outfitu šmrnc. Navyše vás nebude napriek viacerým vrstvám oblečenia obmedzovať pri pohybe a vložíte do nej všetko, čo nevyhnutne potrebujete.

6115

Siahnite po žiarivej farbe a nechajte ľadvinku vyniknúť.

Vedeli ste, že…?

Za vznikom ľadvinky stojí dáma menom Melba Stone a jej inšpirácia kengurami. Ešte v 60. rokoch napodobnila vak, v ktorom kengura nosí svoje mláďatá a módny priemysel túto myšlienku po dvadsiatich rokoch prevzal.

Ľadvinka ku kostýmu

Či sa jedná o spoločenskú udalosť alebo pracovné stretnutie, ľadvinku môžete kombinovať so sakom aj elegantným kostýmom. Jednoduchým čiernym dizajnom v tomto prípade nič nepokazíte. Ľadvinka hravo doplní aj voľnejšie strihy, akým je napríklad boyfriend sako či nohavice typu cullote. Rozhodne sa nebojte experimentovať.

6116

Decentná ľadvinka doplní malé čierne šaty i elegantný kostým.

Ľadvinka k šatám alebo sukni

Kožená alebo látková, s aplikáciami alebo bez, ľadvinka sa dá kombinovať aj s čisto ženskými kúskami. Či sa jedná o letné maxi šaty alebo minisukňu, môžete sa hrať s rôznymi kombináciami farieb a vzorov.

Tip módneho experta

Ľadvinku môžete nosiť nie len v oblasti bokov, ale i v páse alebo cez plece. Ak chcete spojiť praktickosť a štýl, skúste ľadvinku použiť namiesto opasku – využite pútka na sukni, šatách alebo kabáte. Neviete ako na to? Prečítajte si o tom viac.

Ľadvinka k topánkam na opätku

Že si takúto kombináciu neviete predstaviť? Dajte tomu šancu, lodičky a ľadvinka sa k sebe naozaj hodia. Neraz nás o tom presvedčili známe osobnosti, ktoré si vzali ľadvinku na červený koberec. Ak vás teda čaká spoločenská udalosť, vymeňte listovú kabelku za ľadvinku a nielen že budete vyzerať štýlovo, ale nebudete musieť nosiť kabelku celý čas v rukách. Zvoľte decentnú variantu neutrálnej farby, ktorá doplní váš celkový look alebo naopak využite ľadvinku ako jedinečný kúsok, ktorý vynikne.

Oslovila vás kombinácia elegancie a ľadvinky? K čomu si najbližšie tento kúsok vezmete? Ak vás však ľadvinka stále nepresvedčila, nezúfajte, zimná sezóna 2020 je plná ďalších kabelkových trendov.

Autor

Redakcia

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť