Teplé topánky pre deti – prehľad sortimentu eobuv

1 min.

Ak ste rodičom, určite viete, že príchod zimy sa spája aj s hľadaním vhodných topánok nielen pre vás, ale aj vaše dieťa. V prípade detských topánok sú kľúčové trochu iné vlastnosti ako pri topánkach pre dospelých. Funkčnosť a zateplenie sú dôležitejšie kritériá ako samotný vzhľad. Veď napokon, každý rodič chce, aby zima prebehla bez zbytočných prechladnutí.

Od snehúľ po zateplené členkové čižmy – nájdite tie, ktoré budú najlepšie pre vašu ratolesť.

Snehule, teda klasika medzi zimnými topánkami pre deti

Ak ste rodičom aktívneho dieťaťa, ktoré – napriek zimnému obdobiu – nedokáže obsedieť na jednom mieste, snehule budú rozhodne najpraktickejším riešením do zimného počasia. Osvedčia sa tak na cestu do školy či škôlky, ale aj na zimné hry v snehu či výlety do hôr. Výrobcovia detských topánok robia všetko pre to, aby sa popri funkčnosti vyznačovali aj zaujímavým dizajnom.

Teplé snehule sú overeným spôsobom na to, ako zabezpečiť, aby chodidlá dieťaťa zostali v suchu aj počas zimných radovánok v snehu.

Nižšie nájdete naše tipy na dievčenské a chlapčenské snehule dostupné v ponuke eobuv:

  1. Chlapčenské snehule:

  1. Dievčenské snehule:

  1. Snehule unisex:

Detské členkové topánky, teda zimná obuv na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti

Snehule, hoci sú mimoriadne teplé a praktické, nie sú vhodné na každú príležitosť. Na slávnostnejšie udalosti, akými sú napríklad Vianoce alebo rodinné oslavy sa lepšie osvedčia teplé topánky, ktoré sú elegantnejšie ako snehule.

Ideálnym riešením na takéto príležitosti sú zateplené členkové čižmy, ktoré nájdete v internetovom obchode eobuv tak v dievčenskom, ako aj chlapčenskom prevedení:

  1. Chlapčenská členková obuv:

  1. Dievčenská členková obuv:

  1. Členková obuv unisex:

Tip experta:

Pri výbere detských členkových topánok sa riaďte vekom dieťaťa. Tie so zapínaním na suchý zips či zips budú pohodlným riešením na každodenné nosenie. Staršie deti si bez problémov poradia aj so šnurovanými modelmi.

Detské čižmy – kompromis medzi snehulami a členkovými topánkami

Páčia sa vám univerzálne riešenia a to aj v šatníku vášho dieťaťa? Detské čižmy spĺňajú veľmi podobné požiadavky ako snehule či členkové topánky. Sú to veľmi teplé topánky, ktoré v sebe spájajú odolnosť, funkčnosť a aj estetický vzhľad. V prípade dievčat sa vyššie modely osvedčia aj k šatám či sukni. Pozrite si naše tipy na zimné modely, ktoré nájdete v ponuke eobuv:

  1. Chlapčenské čižmy:

  1. Dievčenské čižmy:

  1. Unisex čižmy:

Ak sa chcete dozvedieť viac na tému, na čo sa zamerať pri výbere teplých členkových topánok pre dieťa, prečítajte si náš ďalší článok na blogu.

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť