Snehule pre deti – pripravte svoju ratolesť na zimu

1 min.

Keď za oknami poletuje prvý sneh a deti môžu stavať snehuliakov a užívať si pravú sánkovačku, obyčajné čižmy ich neochránia pred premočením či chladom. Preto budú ideálne na zimu, tak ako to naznačuje ich názov – snehule pre deti. Modely známych značiek ako Moon Boot a Emu Australia sú ideálnou voľbou na zimné hry v snehu. Čítajte ďalej a dozviete sa, prečo.

Na čo sa zamerať pri výbere snehúl a aké modely máte na výber? Tipy a inšpirácie nájdete v tomto článku.

Aké by mali byť snehule pre deti?

Pri výbere topánok do snehu pre najmenších sa zamerajte na kvalitu materiálov, z ktorých sú vyrobené. Musia byť prispôsobené nízkym teplotám a odolné proti poškodeniam spôsobeným mrazmi. Vnútro topánky musí predovšetkým udržiavať teplo a súčasne odvádzať vlhkosť smerom von z topánky. Rovnako dôležitým aspektom je podrážka snehúl, ktorá sa musí vyznačovať dobrou priľnavosťou. Posledným dôležitým kritériom v prípade detí sú okrúhle špičky topánok. Chodenie po snehu býva náročné a vďaka okrúhlym špičkám topánok sa bude dieťaťu kráčať jednoduchšie.

Módne detské snehule Moon Boot

Moon Boot je talianska značka, ktorá bola založená na začiatku 70. rokov 20. storočia. Vyrába snehule tak pre dospelých, ako aj deti, ktoré sa vyznačujú futuristickým dizajnom. Čím sú výnimočné snehule tejto značky a čomu vďačia za svoju popularitu? Tu sú niektoré z ich vlastností:

Viete, že…?

Inšpiráciou na tvorbu značky bolo pristátie Neila Armstronga na mesiaci 20. júla 1969 a jeho slávne mesačné topánky. Za svoj ,,kozmický” dizajn vďačia tieto topánky práve tejto udalosti.

V ponuke eobuv.sk nájdete množstvo modelov a farieb snehúl Moon Boot pre deti a dospelých.

Snehule Emu Australia

Iné, rovnako populárne snehule pre deti vyrába značka Emu Australia. Na ich výrobu sa používa koža a vlna z merino oviec. Majú jedinečné vlastnosti:

V zime budú tieto topánky izolovať chodidlá dieťaťa od zimy a ich zvršok sa vyznačuje vodeodolnosťou. Odolná podrážka odvádza po bokoch prebytočnú vodu a vnútro, ktoré je zateplené prírodnou kožušinou, zahrieva detské nôžky aj v tých najsilnejších mrazoch. Na eobuv.sk nájdete snehule značky Emu Australia v mnohých farbách: ružové pre dievčatá, klasické hnedé, ktoré sa páčia chlapcom, ale aj viacfarebné modely s flitrami či kamienkami.

Keď dieťa obúvate do kvalitných snehúl, máte istotu, že jeho chodidlá nevymrznú a nič mu nebude brániť v zimných radovánkach na čerstvom vzduchu.

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť