Americká značka Guess je známa predovšetkým navrhovaním “najsexi džínsov na svete” a tými najkrajšími modelkami. Dnes okrem originálneho oblečenia produkujú aj sneakersy s logom Guess, ktoré sú zo dňa na deň populárnejšie. Pripravili sme pre vás zoznam tých najzaujímavejších a najpopulárnejších modelov tejto značky.

Hľadáte originálne sneakersy s viditeľným logom? V sortimente značky Guess si určite nájdete niečo pre seba.

Tenisky na hrubej podrážke značky Guess

Športové tenisky na vysokej podrážke nadväzujú na štýl 90. rokov. Prečo ich tak milujeme? Sú pohodlné, pretože vďaka hrubej podrážke chodidlo nepocíti, po akom povrchu kráčate a navyše pridajú niekoľko centimetrov výšky. Značka Guess prináša rôznorodé modely topánok tohto typu – od tých označených logom, cez jemné s aplikáciou volánika, po klasické v čiernej alebo červenej farbe.

Takéto topánky kombinujte s džínsami a sukňami dĺžky midi a tak budete mať istotu, že vyzeráte štýlovo.

477

Zhora zľava: biele tenisky Guess, červené tenisky Guess, čierne tenisky Guess, tenisky Guess s logom

Dámske sneakersy Guess v štýle ,,ugly shoes”

Široké dámske sneakersy na hrubej podrážke sú horúcim trendom, ktorý sa pravidelne objavuje v uliciach veľkých miest, aj preto ich módny dom Balenciaga predstavil na svojich prehliadkach. Nosíme ich ku kostýmom, džínsom typu mom jeans, ale aj k priliehavým šortkám či ľahkým šatám. Topánky tohto typu nechýbajú ani v aktuálnej ponuke značky Guess!

478

Zhora zľava: sneakersy Guess so zvieracou potlačou, členkové sneakersy Guess, biele sneakersy Guess s trblietavými aplikáciami, farebné sneakersy Guess

Sneakersy Guess s ozdobnými retiazkami

Milujete ženský štýl? V tom prípade sa vám určite zapáčia sneakersy charakteristické pre značku Guess, ktoré sú zdobené ozdobnými aplikáciami vo farbe zlata a striebra.

Takéto topánky si môžete obúvať v dvoch verziách:

  • v kombinácii s neutrálnym oblečením ako sú klasické džínsy a jednoduché biele tričko;
  • v kombinácii so vzorovaným, efektným oblečením značky Versace, ktoré vytvoria charakteristický taliansky look, napr. vzorované košele a cigaretové nohavice výraznej farby.

Tip módnej expertky

Nezabúdajte, že pri výbere topánok so zlatými alebo striebornými ozdobami je potrebné zvoliť bižutériu v rovnakom odtieni alebo sa jej úplne vzdať.

479

Zľava zhora: sneakersy Guess s farebnými kamienkami, Sneakersy Guess s potlačou hadej kože, Sneakersy Guess s kamienkami, čierne sneakersy Guess

Autor

Ewelina Gajoch

Som fanúšičkou módy high fashion, na každodenné nosenie ale preferujem nadčasový francúzsky štýl inšpirovaný parížskymi influencerkami. V súkromí som milovníčkou umenia, špeciálne obrazov Edwarda Hoppera, vášnivou cestovateľkou a vyznávačkou Harryho Pottera.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť