Všetci poznáme známe porekadlo – jablko nepadá ďaleko od stromu. A čo si myslíte o rovnakých outfitoch či setoch oblečenia, ktoré pozostávajú z identických párov topánok? Možností je naozaj veľmi veľa! Mamičky s dcérou si môžu vybrať rovnaké baleríny a otcovia so synom môžu zvoliť úplne rovnaké sneakersy.

Módne rodinné duety známe ako rodinný look prekonávajú rekordy obľúbenosti na Instagrame. Vytvorte si svoj vlastný duet či dokonca trio!

Mamičky a dcéry v rovnakých topánkach

Na Instagrame môžeme vidieť viaceré blogerky, ktoré sú majsterkami spoločných outfitov so svojimi deťmi. Jednou z nich je aj poľská modelka Natalia Siwiec. Miss Euro 2012 dbá o každý detail. Spolu s malou Miou sú neraz oblečené úplne rovnako. Ich fotografie sú skutočne rozkošné. Veď posúďte sami!

Chcete dosiahnuť podobný efekt? Stačí, ak budete hľadať veci s veľkým rozsahom veľkostí alebo modely z rovnakej kolekcie. V sortimente eobuv nájdete množstvo párov dámskych a detských topánok, ktoré si môžete zakúpiť vo veľkostiach od 28 do 41. Môžete využiť praktický filter „veľkosti” a kúpiť si tak pohodlne model pre seba a svoju dcéru.

6230

Praktické topánky Vans na suchý zips pre dcéru a šnurovací model pre mamu

A čo hovoríte na rozprávkovo ružové snehule? Zaručene ochránia vaše chodidlá pred mrazom na dlhých zimných prechádzkach:

6231

Snehule Moon Boot pre dievčatá a pre mamičky

Otec a syn v rovnakých topánkach

Otec so synom môžu tiež skúsiť rovnaké outfity, najlepším príkladom je David Beckham. Zvoľte pohodlné tenisky alebo rovnakú outdoorovú obuv na hrubej podrážke. Takto oblečení zaručene vzbudíte záujem okoloidúcich. Môžete sa dohodnúť, že jeden z vás vyberie topánky a druhý zasa oblečenie. Spravodlivosť musí byť!

Spoločne navštívte náš internetový obchod eobuv a pozrite sa na najzaujímavejšie modely. Čo hovoríte na nadčasové topánky adidas Superstar?

6232

Šnurovacie alebo so zapínaním na suchý zips pre dieťa a trochu väčší model pre rodiča

A možno vás osloví iná klasika − čo tak Nike Cortez?

6233

Športové topánky Nike Cortez pre dieťa a pre otca

Celá rodina v rovnakých topánkach

A čo si myslíte o tom, ak si celá rodina obuje úplne rovnaké topánky? Spoločný outfit vám určite zaistí veľa radosti a smiechu. Najjednoduchšie a najrýchlejšie nájdete tenisky – unisex a detské. Odporúčame vám, aby ste si prezreli ponuku značiek Converse a Vans.

6234
6235

Detské červené tenisky Converse a model unisex

Tak čo, ste pripravení na veselé experimenty s módou? Duety a triá s topánkami v hlavnej úlohe sú naozaj skvelou zábavou nielen pre rodičov, ale aj pre deti. Vyskúšajte to aj vy!

Autor

Agnieszka Bednarek

Som estetičkou a milovníčkou nekonvenčných kombinácií a martensiek. Stotožňujem sa s heslom Salvadora Daliho − „základom všetkých úspechov je... oblečenie!". Mám veľkú záľubu v šití a ručných prácach. Rada definujem nedefinované.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť