Rebríček najteplejších zimných topánok

1 min.

Hľadáte topánky, v ktorých vaše chodidlá nezamrznú dokonca ani počas najväčších mrazov? Obvykle sú čižmy alebo členkové čižmy zateplené. Napriek tomu to však počas mínusových teplôt často nestačí. Pozrite sa na zoznam najteplejších zimných topánok a raz a navždy sa zbavte problému zmrznutých chodidiel.

Predstavujeme vám rebríček TOP 3 štýlových a super teplých topánok na zimu. Vyberte si tie, ktoré sa najviac hodia k vášmu štýlu!

1. Snehule: UGG a EMU Australia

Sú to topánky, ktoré môžete milovať alebo nenávidieť. Všetko preto, že pred niekoľkými rokmi sa snehule stali veľmi obľúbené a mnoho firiem začalo vyrábať svoje vlastné verzie týchto topánok. Bohužiaľ, topánky boli často veľmi zlej kvality a neesteticky sa deformovali. Originálne snehule, takých značiek ako je UGG alebo EMU Australia, sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu. Vďaka tomu sa aj po niekoľkých rokoch nosenia topánky nedeformujú. O tom, ako spoznať originálne snehule UGG, sa môžete dočítať v ďalšom článku na našom blogu. Topánky týchto značiek sa stali veľmi obľúbenými predovšetkým preto, že dokonale zohrievajú chodidlá v mrazivom počasí. Vnútorná časť topánok je vyrobená z ovčej kože, tak v prípade EMU topánok, ako aj UGG.

6223

Zľava: čierne snehule EMU, hnedé snehule UGG, hnedé snehule EMU, sivé topánky UGG

Tip módneho experta:

Snehule takýchto značiek ako UGG alebo EMU Australia sú vysoko odolné proti premočeniu. Nebojte sa teda v nich chodiť po ľadovej ploche alebo zasneženej ceste. Nezabúdajte, že topánky sú vyrobené z prírodnej kože, preto ich nemôžeme považovať za gumáky. Pred ich prvým obutím je dobré na topánky použiť impregnáciu, čo zvýši ich odolnosť proti vlhkosti.

6224

Snehule Emu sa objavujú v mnohých verziách: krátkych alebo dlhých a v rôznych farbách.

2. Snehule Inuikii

Pokiaľ vás nepresvedčil dizajn značiek UGG alebo EMU Australia, pozrite si aj snehule Inuikii. Výrobcovia týchto topánok vám zaistia, že chodidlá v nich zostanú teplé a suché, dokonca pokiaľ nebudete m na sebe ponožky. Ich vnútro je vyrobené z prírodnej kožušiny. Majú hrubú podrážku, ktorá dokonale izoluje pred zimou a naviac je protišmyková. Určite ich môžeme považovať za najteplejšie topánky na svete!

Viete, že…?

Názov „inuikii” znamená v jazyku Eskimákov: „pekný”(inu) a „zimný”(ikii). Nadväzuje teda na krásnu zimu.

3. Moon boot

Tieto snehule získali svoj názov práve vďaka… charakteristickým topánkam astronautov! Viac o týchto neobvyklých topánkach sa dočítate v ďalšom článku na našom blogu. Módne blogerky si zamilovali Moon boot pre originálny dizajn. Obuv značky Moon Boot udržiava teplo dokonca pri teplote do -35 stupňov Celsia! Budú teda ideálnou voľbou na mrazivé dni! Rozhodne sa nemusíte báť toho, že v takýchto topánkach nebudete vyzerať žensky.

6225

Snehule Moon Boot môžete nosiť každý deň. Kombinujte ich s džínsami a páperovou bundou. Budete vyzerať veľmi štýlovo a určite nezamrznete.

6226

Zľava: ružové snehule Moon Boot, čierne snehule Moon Boot, strieborné snehule Moon Boot, biele snehule Moon Boot

Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť