Príbeh značky LIU JO. Móda pre moderné a silné ženy

2 min.

LIU JO je značka jedinečného charakteruzmyselná, moderná a odvážna. Topánky talianskeho brandu potešia unikátnymi vzormi a kabelky zvádzajú klasickou eleganciou. Chcete poznať príbeh značky LIU JO spolu soetkými novinkami? Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

LIU JO sa snaží zvýrazniť prirodzenú krásu žien. Efektný a prepracovaný dizajn je medzi fanúšičkami prémiovej módy veľmi obľúbený.

LIU JO – čo je to za značku? Móda priamo z Talianska

Značka LIU JO vznikla v roku 1995 v talianskom meste Capri, v provincii Modena. A hoci je veľmi ženská, založili ju dvaja bratia: Marco a Vannis Marchi. Etymológia názvu je vskutku zaujímavá – v tej dobe LIU bolo skratkou mena Marcovej priateľky a jeho prezývali JO.

Na začiatku sa značka spájala hlavne s džínsovinou, ale s postupom času sa jej ponuka rozšírila. Vlajkovým produktom brandu sú aj naďalej džínsy „bottom up”, hoci v ponuke LIU JO nájdeme aj topánky dokonalej kvality, módnu bižutériu alebo parfémy. V súčasnosti je značka dostupná v 48 krajinách − s distribučnou sieťou 490 obchodov pod jednou značkou a približne 5500 obchodov s viacerými značkami. Tieto čísla sú pôsobivé, však?

dámska kabelka

Pastelové kabelky LIU JO nájdete v ponuke eobuv.

LIU JO v spolupráci s Kate Moss

V roku 2011 značka získala širšiu publicitu vďaka spolupráci so supermodelkou Kate Moss. Zmyselná blondýnka sa stala tvárou spektakulárnej kolekcie jar-leto, dokonale sa zapísala do estetiky a filozofie talianskej značky. O necelý rok neskôr sa stala čestným hosťom zrekonštruovanej a rozšírenej značkovej predajne na Corso Vittorio Emanuele v Miláne. Spolupráca s tak známou modelkou zarezonovala vo svete módy. Kate sa opätovne objavila v kampani značky v roku 2014.

Rada LIU JO. Black, white, blue a gold

Málo osôb vie, že produkty LIU JO sú rozdelené do špeciálnych radov, nesúcich názvy štyroch farieb – čiernej, bielej, modrej a zlatej. Tu sú:

  1. rad Black Label vznikol prioritne pre moderné podnikateľky. V kolekciách dominujú vrchné kúsky oblečenia a decentne formálne šaty, ktoré sú ideálnym doplnkom kancelárskeho outfitu;

  1. rad White Label je oslavou basic kúskov oblečenia a minimalizmu. Vyniká praktickými strihmi v kombinácii so zaujímavou škálou farieb;

  1. rad Blue Denim – ako už samotný názov naznačuje, zameriava sa na džínsovinu. Výrobcovia využívajú technológiu bi-stretchu, vďaka čomu vytvárajú džínsy, ktoré dokonale sedia k postave;

  1. rad Gold Label obsahuje najdrahšie a najelegantnejšie produkty − bohato zdobené koktejlové šaty alebo krásne večerné šaty.

Značka LIU JO to sú aj produkty z dvoch obľúbených sérií Sport a Beachwear. Musíme uznať, že KAŽDÝ si tu nájde niečo pre seba.

LIU JO v eobuv

V ponuke obchodu eobuv nájdete topánky, kabelky a doplnky LIU JO. Vzorované sneakersy vám dovolia zdôrazniť nekonvenčný prístup k móde a kvalitné kabelky využijete viac než len jednu sezónu. LIU JO je skutočnou deklaráciou štýlu a kvality. Čo je zaujímavé, v bohatej ponuke talianskej značky nechýba ani obuv a doplnky pre deti – trblietavé tenisky alebo pastelové sandále.

LIU JO je oslavou ženskej krásy, zmyselnosti a prirodzenosti. Pokiaľ si vyberiete produkty talianskeho brandu, určite pocítite ich kvalitu a oceníte estetiku. Profesionálne prevedenie, zmysel pre detail a zaujímavé dekorácie. Objavte jednu z našich prémium značiek v eobuv!

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
damske tenisky nike, ecco, ccc eshop, crocs, vans, dámske tenisky, botasky, michael kors tenisky