Ponožky pod stromček? Prečo nie!

1 min.

„Zase tie ponožky”. Mnohí z nás si myslia, že niet horšieho darčeku ako sú ponožky. Sú predsa neoriginálne a nudné. Dovoľte nám, aby sme vás presvedčili o opaku. Dokážeme vám, že aj ponožky pod vianočným stromčekom môžu vyvolať úsmev na tvári vašich blízkych.

Švédske Happy Socks či Cup of Sox – to sú značky, ktoré ponúkajú rôzne zaujímavé modely. Nepoznáme nikoho, kto by také nechcel mať!

Sú ponožky dobrý tip na darček?

Jednoznačne. Ponožky s originálnou potlačou potešia vašich priateľov, aj príbuzných. Vyberte si napríklad model s mačkami alebo koláčikmi, či iné motívy s vtipnou potlačou. Popremýšľajte, aký zmysel pre humor má osoba, ktorej chcete venovať darček a… vyberte vhodné ponožky.

1712

Ponožky so zvieracími motívmi prebúdzajú predstavivosť!

V práci organizujete vianočný večierok a vy sa stále neviete rozhodnúť, čo kúpiť svojej kolegyni alebo kolegovi? Má to byť originálne, nie príliš drahé, vtipné (ale s mierou!) – a navyše praktické. Všetky tieto kritériá spĺňajú farebné ponožky, napr. značky Happy Socks!

Ponožkový ošiaľ

V posledných rokoch prežívajú originálne ponožky skutočnú renesanciu. Triumfujú na módnych mólach (o kombinovaní ponožiek s lodičkami sa dočítate viac v jednom z našich článkov) a vídať ich v uliciach. Vzorované ponožky k obleku už nikoho neprekvapia, práve naopak – sú vítaným prvkom. Pokojne ich môžete podarovať dokonca aj osobe, ktorú dobre nepoznáte. Aby ste predišli nepríjemnej situácii, rozhodnite sa pre model s univerzálnou potlačou. Odporúčame ponožky značky Dots Socks – bodkované, pásikavé či kosoštvorcové.

1713

Ponožky s bodkami alebo kosoštvorcami?

Viete, že…?

Ponožková mánia zasiahla aj celebrity. Rob Kardashian (brat Kim Kardashian) navrhol vlastnú radu farebných ponožiek.

Milovníkom Vianoc sa určite zapáčia modely so Santa Clausom alebo stromčekmi. Môžete urobiť radosť aj sami sebe alebo si ich “rezervovať” u niekoho blízkeho. Len si to predstavte: hrejivé ponožky na nohách, hrnček horúcej čokolády a teplé svetlo jagajúceho sa vianočného stromčeka. Príjemná predstava, však?

1714

Páčia sa vám tieto ponožky? Modely s vianočnými motívmi nájdete na eobuv.sk

Balenie darčekov

To znie všetko dobre – pomyslíte si – ale ako pekne zabaliť ponožky: vložiť ich do baliaceho papiera alebo darčekovej taštičky? Netrápte sa! V ponuke internetového obchodu eobuv.sk sú dostupné aj darčekové sety vo farebných škatuliach – postačí ich už len darovať blízkej osobe. Nemusíte mať preto žiadne obavy. Časy, v ktorých boli ponožky prototypom nevydareného darčeka, sú už dávno preč. Tento rok prekvapte svojich priateľov a známych!

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť