Mnohé z vás sa pýtajú, či existujú pohodlné topánky na opätku. Také, v ktorých bez problémov dobehnete k električke a pracovný deň či stretnutie s priateľmi strávite bez bolesti. Určite áno − sú to modely s technológiou Anti-Shokk. Čo sa skrýva pod týmto názvom? Viac sa dočítate v našom článku!

Zaistite si komfort na každodenné nosenie, stavte na topánky novej generácie. Je to výborná investícia!

Aké pohodlné topánky na podpätku?

Ako hovorievala Coco Chanel – „Luxus musí byť pohodlný, inak nie je luxusom”. Čo z toho, že si kúpite značkové topánky a nebude v nich môcť chodiť? Ak si chcete vybrať dobre, riaďte sa predovšetkým vlastným pohodlím. To vám zaistia modely s technológiou antiShokk, ktoré sú dostupné v ponuke nemeckých značiek, takých ako Tamaris, Caprice alebo Marco Tozzi.

V čom spočíva fenomén tejto technológie? Anti-Shokk je patentovaná konštrukcia opätku, ktorá tlmí nárazy až na 50 percent. Nielenže uľahčuje chôdzu, ale zároveň odľahčuje chrbticu, platničky a stavce.

Pohodlie vďaka technológii

Topánky na podpätku – hoci aj len niekoľkocentimetrovom − sú zosobnením ženskosti. Dokonca aj keď ste sa im doposiaľ vyhýbali, určite im dajte šancu. Lodičky, členkové topánky alebo čižmy obohatené o technológiu antishokk budú určite spĺňať vaše kritériá. Tieto topánky dodajú vašim krokom pružnosť a vám pridajú na pôvabe a kráse. Objednajte si vysnívaný pár priamo k vám domov a vyskúšajte! A ak zistíte, že nespĺňajú vaše požiadavky – môžete využiť vrátenie zdarma.

3619

Lodičky tlmiace nárazy chránia vaše stavce.

Prekáža vám zvuk, ktorý lodičky vydávajú pri chôdzi? Topánky so systémom tlmiacim nárazy budú pre vás ideálnou voľbou. Technológia Anti-Shokk tlmí klopkanie, vďaka čomu na seba nebudete pútať pozornosť a po chodbách svojho pracoviska prejdete ako tajná agentka!

Ako kúpiť pohodlné topánky na podpätku?

Presnejšie kde? V internetovom obchode eobuv nájdete veľké množstvo párov s technológiou antishokk. Začneme od nemeckej značky Tamaris, ktorá ponúka najkvalitnejšiu obuv v súlade s módnymi trendmi. Ak teda hľadáte pohodlné topánky na podpätku na jesennú a zimnú sezónu – pozrite si ponuku členkových topánok a čižiem tejto značky.

3620

Čižmy na podpätku vybavené technológiou Anti-Shokk hľadajte na stránke eobuv.sk

Na výnimočné príležitosti alebo oficiálne stretnutia si zabezpečte poltopánky z prírodnej lícovej kože alebo semišu. V lodičkách značky Caprice sa použila nielen technológia Anti-Shokk, ale aj OnAir, ktorá eliminuje potenie chodidiel v lete. Niektoré technológie sú natoľko inovatívne, že skutočne menia obuvnícky svet na lepší!

Tip experta

Výrobcovia topánok sa predbiehajú v ponuke inovatívnych technológií. Snažte sa zistiť, v čom spočívajú, aby ste si dopriali maximálny komfort.

Pohodlné topánky na podpätku nie sú žiadny mýtus! Objavte technológie a vychutnajte si pohodlnú chôdzu.

Autor

Agnieszka Bednarek

Som estetičkou a milovníčkou nekonvenčných kombinácií a martensiek. Stotožňujem sa s heslom Salvadora Daliho − „základom všetkých úspechov je... oblečenie!". Mám veľkú záľubu v šití a ručných prácach. Rada definujem nedefinované.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť