Nebojte sa extravagancie! K čomu nosiť čižmy s prackami?

1 min.

V móde, ako aj v živote, sú dôležité detaily. Najlepším príkladom toho sú čižmy s prackami. Aj neveľká pracka dokáže urobiť zázraky. Inšpirujte sa a vytvárajte jedinečné, mimoriadne ženské outfity. Neviete sa dočkať? Čítajte ďalej!

Ozvláštnite každodenný look. Rozhodnite sa pre odvážny outfit. Ukážte nohy, zvoľte originálne vzory a výrazné farby. Kombinujte zdanlivo protikladné!

Dámske čižmy s prackami – odlíšte sa!

Chystáte sa do mesta? Ohúrte okolie nevšedným outfitom. Pútajte pozornosť na každom kroku a užívajte si pocit jedinečnosti. Myslíte si, že je to ťažké? Vôbec nie! Poradíme vám, ako na to. Začnite od čiernych čižiem s prackami na masívnom, niekoľkocentimetrovom hrubom opätku. Pridajte k nim kontrastný, červený „kostým” (priliehavé nohavice po členok a koženú bundu) z materiálu imitujúceho kožu. Pod bundu si oblečte tmavý, bavlnený rolák a môžete vyraziť! Premýšľate, aké doplnky zvoliť? Celý look doplňte neveľkou kabelkou v intenzívnych farbách. Ideálnou voľbou bude model z kolekcie Tommy Hilfiger.

Čo na to Coco Chanel?

Oblečte sa tak, akoby ste sa mali postaviť svojmu najväčšiemu nepriateľovi.

246

Páčia sa vám topánky na fotografii? Podobné nájdete tu.

Je pre vás takýto outfit príliš odvážny? Nebojte sa, môžete aj trochu ubrať. K čižmám s prackami a nitmi si oblečte voľné šaty s tigrovanou potlačou (miau!). Cez ramená si prehoďte univerzálnu, čiernu koženú bundu. „Čerešničkou na torte” budú kožené rukavice v ťavej farbe a veľké slnečné okuliare.

Obľúbené topánky hviezd

Odvážne čižmy s ozdobnými aplikáciami si obľúbili aj mnohé celebrity. S obľubou ich nosí napríklad Kate Moss či Selena Gomez. Inšpirujte sa fotografiou modelky na obrázku a vytvorte podobný outfit – k čiernym čižmám s prackami si oblečte hrubý pletený sveter siahajúci do polovice lýtok. Najlepšie vo farbe topánok. Upútajte pozornosť popolavými pančuchami sieťovanej štruktúry. Dosiahnete pohodlný a nevšedný outfit, ktorý sa vám osvedčí tak na prechádzku, ako aj stretnutie s priateľmi.

Prebuďte v sebe ženskosť!

Ak čierna nie je vašou parketou, rozhodnite sa pre jemnejší variant, konkrétne hnedé čižmy so sponami. Ak chcete podčiarknuť ženskosť, siahnite po šatách v dĺžke po kolená s dlhými rukávmi. Vyberte si teplé, jesenné farby – hnedú, žltú, zlatú alebo odtiene červenej. Hlboké výstrihy nahraďte rolákmi alebo lodičkovým strihom. Vďaka tomu získa váš outfit na elegancii a vy nebudete mrznúť, keď začne teplota klesať. Ideálnym doplnkom bude objemná taška vo farbe podobnej topánkam.

247

Na fotografii zobrazené čižmy so sponami CARINII vám dodajú štipku originality

Pamätajte – „ženskosť má veľa podôb” a len od vás záleží, ako sa s ňou pohráte. Oblečte sa podľa vlastných pravidiel a len tak sa budete cítiť naozaj dobre!

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!