Najmódnejšie slnečné okuliare na sezónu jar-leto 2020 – pozrite sa, aké modely sú teraz trendy

1 min.

Bez ohľadu na to, či tento rok pôjdete na dovolenku alebo už teraz viete, že to rozhodne nemáte v pláne, slnečné okuliare sú doplnkom, ktorý stojí za to mať vo svojej kabelke. Pokiaľ sa vám už nepáčia klasické modely ako aviator, lenonky alebo wayfarery, určite si prečítajte náš článok, v ktorom nájdete najmódnejšie modely slnečných okuliarov na sezónu jar-leto 2020.

Zaručujeme vám, že v tomto článku nenájdete žiadne nudné modely slnečných okuliarov na leto.

Slnečné okuliare na sezónu jar-leto 2020: s retiazkou

Tento trend je podobný štýlu, ktorý nosili naše mamičky alebo babičky – k okuliarom bola pripevnená retiazka, vďaka ktorej ste mohli pokojne nosiť okuliare aj na krku. Nemyslite si však, že kvôli tomu je tento typ okuliarov zastaralý a neaktuálny. Práve naopak! Slnečné okuliare s retiazkou sú jedným z top modelov sezóny jar-leto 2020. Pokiaľ obľubujete doplnky v štýle bižutérie, určite sa vám tento model bude páčiť.

View this post on Instagram

@carodaur @parisfashionweek #streetstyle#fashion#look#grey#stylestalker#szymonbrzoska

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Slnečné okuliare na sezónu jar-leto 2020: s ozdobnými stranicami

Vo svojich kolekciách na sezónu jar-leto 2020 sa najznámejší návrhári pokúsili viac než raz inšpirovať módou zo starovekého Grécka a Ríma. Výsledkom sú nielen asymetrické šaty na jedno rameno, ale aj slnečné okuliare s ozdobnými „vyrezávanými” stranicami. Niektoré vzory pripomínajú rezbu na starovekých stĺpoch a pilieroch. Ako sa vám páči tento trend?

View this post on Instagram

@parisfashionweek @dior @thassianaves #streetstyle#streetlook#ootd#fashion#details#houtecouture#stylestalker#szymonbrzoska

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Slnečné okuliare na sezónu jar-leto 2020: kostené rámy

Štýl vintage je aj naďalej veľmi módny a dokonca najväčšie odevné značky sa snažia predstaviť vo svojich kolekciách také kúsky, ktoré vyzerajú akoby boli na blšom trhu alebo práve vytiahnuté zo šatníka babičky. Jedným z týchto kúskov sú aj slnečné okuliare s kosteným rámom. Najlepšie budú tie úzke, podobné tým z 90. rokov alebo veľké muchy.

View this post on Instagram

@maria_bernad @parisfashionweek #streetlook#style#fashion#ootd#magazine#style#sunglasses

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Slnečné okuliare na sezónu jar-leto 2020: geometrické muchy

Keď hovoríme o muchách, ako už pravdepodobne viete, sú hitom viac-menej od čias, kedy si ich Audrey Hepburn dávala do šatky na hlave. Tento rok sa však oplatí staviť na také, ktoré nielen zakryjú väčšiu časť tváre, ale zároveň budú mať nekonvenčný tvar a farbu sklíčok. Geometrické okuliare – muchy boli jedným z hitov street štýlu počas parížskeho týždňa módy.

View this post on Instagram

@parisfashionweek @katerina_evangelinou #parisfashionweek#streetstyle#streetlook#ootd#style#sunglasses#puffyheadband #portrait #stylestalker #szymonbrzoska

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Slnečné okuliare na sezónu jar-leto 2020: úzky tvar

Úzke slnečné okuliare sú absolútnym klenotom medzi najmódnejšími okuliarmi na sezónu jar-leto 2020. Rozhodne ich musíte mať, pokiaľ chcete vyzerať ako kamarátka Belly Hadid alebo Kendall Jenner. Dobrou voľbou bude nadčasový čierny model, ale môžete si vybrať aj taký s farebnými sklíčkami alebo neónovými obrúčkami. Vďaka týmto modelom určite nebudú vaše outfity nudné.

View this post on Instagram

@parisfashionweek

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Slnečné okuliare na sezónu jar-leto 2020: s bielym rámom

Slnečné okuliare s bielymi obrúčkami, ktoré nadväzujú na retro štýl sú obľúbeným modelom nielen Marilyn Monroe a pin-up girls, ale aj súčasných trendsetteriek a módnych blogeriek. Tento typ okuliarov rozjasní tvár a dodá outfitu jedinečný charakter. Takže pokiaľ máte rady pútavé doplnky, zvážte nákup okuliarov s bielym rámom.

View this post on Instagram

@darjabarannik @cphfw #streetstyle #stylestalker #style #photography #look#ootd#pink#fucsia#shirt#onthestreet

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
basketbalove tenisky, topanky, converse, adidas terrex, rieker, uggs, nike air force, crocs

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť