Najmódnejšie slnečné okuliare na leto 2021 – s týmito modelmi sa nebudete chcieť rozlúčiť

2 min.

Dlho očakávané leto je čím ďalej tým bližšie. Čakanie na najsilnejšie slnečné lúče v roku je dobré využiť na prípravu svojho šatníka na túto sezónu. Jedným z must have doplnkov na letnom zozname sú určite najmódnejšie slnečné okuliare. Nielenže dodajú charakter outfitom, ale dbajú aj o zdravie očí a vzhľad kože okolo nich. Aké modely budú top počas leta 2021? Čítajte ďalej.

S farebnými sklíčkami, v štýle granny chic, úzke, ale aj klasické slnečné okuliare známe pod pojmom muchy. To sú najmódnejšie slnečné okuliare na leto 2021.

Najmódnejšie slnečné okuliare na leto 2021: s farebnými sklíčkami

Svojím vzhľadom pripomínajú modely, ktoré nosili hlavní hrdinovia seriálu „Narcos” alebo Johnny Depp v „Rumovom denníku”. Dámske slnečné okuliare s farebnými sklíčkami sú absolútnym hitom leta 2021. Modely najobľúbenejších značiek sa predbiehajú prakticky každú sekundu a zoznam čakateľov rastie zo dňa na deň. Nie je preto nič zvláštne na tom, že už teraz ich nosia také hviezdy ako Kaia Gerber alebo Kourtney Kardashian. Milujeme ich nielen pre originálny dizajn, ale aj preto, že keď sa cez ne pozeráte, vidíte svet v úplne iných farbách.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Najmódnejšie slnečné okuliare na leto 2021: muchy v babičkinom štýle

Módny dom Gucci už niekoľko sezón a čím ďalej tým kreatívnejším spôsobom propaguje trend štýlu granny chic. Štýl ako od babičky, o ktorom je reč, sa osvedčí pri obliekaní niekoľkých vrstiev oblečenia. Tieto kúsky navyše ešte vyzerajú ako z minulých čias a dopĺňajú ich kúsky v retro štýle. K nim určite môžete pripočítať aj slnečné okuliare muchy s vintage charakterom. Východiskovým bodom pre ich znovuobjavenie môžu určite byť mestské bazáry a vintage obchody. Mnoho populárnych značiek nám predstavilo svoje najnovšie modely práve takto, takže ich môžete hľadať aj v našom internetovom obchode eobuv.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Najmódnejšie slnečné okuliare na leto 2021: s farebným rámom

Zapáčil sa vám najnovší trend oblečenia vo všetkých farbách dúhy? Naviac navzájom zladených? Outfity s ich využitím môžete bez pochýb ešte zvýrazniť slnečnými okuliarmi s farebným rámom. Tento variant slnečných okuliarov, ktorý sa skvele hodí na zoznam trendov leta 2021, môže byť aj doplnkom, ktorý sám v sebe oživuje neutrálne outfity. Jessica Mercedes ich využila vo svojom viacfarebnom looku, čo môžete vidieť na fotografii nižšie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Najmódnejšie slnečné okuliare na leto 2021: s priehľadným rámom

Pokiaľ hľadáte slnečné okuliare, ktoré budú patriť k najnovším trendom a zároveň sa vám budú hodiť k väčšine oblečenia, je čas na malú zmenu. Namiesto nám dobre známych klasických čiernych slnečných okuliarov, sa rozhodnite pre slnečné okuliare s priehľadným rámom. Budú vyzerať ideálne s retro kvetovanými šatami, budú skvelým doplnkom k dúhovému topu a tmavomodrému dámskemu kostýmu pridajú trochu voľnosti a nadhľadu.

Najmódnejšie slnečné okuliare na leto 2021: v štýle 90. rokov

Aké modely slnečných okuliarov nosili v 90. rokoch Kardashianky? Ktoré sa najviac vynímali v šatníku Rachel Green z ”Priateľov”? Aké modely si vyberala Drew Barrymore pre svoje hippies outfity? Slnečné okuliare, ktoré boli top na prelome 80. a 90. rokov je skutočne málo. Inšpirácie môžete nájsť v popkultúre. Najčastejšie to boli modely s úzkym rámom a presne také slnečné okuliare budú dobrou voľbou aj dnes. A dokazujú nám to také ikony štýlu, ako je napríklad Bella Hadid a Kendall Jenner.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
basketbalove tenisky, chlapcenske zimne topanky, moon boot damske, converse, tenisky panske, geox, vysoke cizmy, nike air force

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť