Najmódnejšie šľapky leta 2021 – ktoré modely dobyjú ulice miest?

2 min.

Už presne vieme, aké sandále budú hitom najbližších mesiacov, ale za povšimnutie rozhodne stoja aj mimoriadne pohodlné šľapky, ktoré sa osvedčia počas najvyšších teplôt. Ktoré modely sa objavili na prehliadkach? Aké si vyberajú top trendsetterky? Prečítajte si článok nižšie a objavte najmódnejšie šľapky leta 2021.

V lete 2021 budeme nosiť šľapky, ktoré sa budú hodiť aspoň k niekoľkým typom outfitov. O akých modeloch je reč? Čítajte ďalej.

Najmódnejšie šľapky leta 2021: žabky

Žabky, ktoré sa až doposiaľ spájali skôr s plážovou módou, sa v súčasnosti stali hitom, tak na módnych prehliadkach, ako aj v uliciach najväčších módnych miest. Všetko vďaka takým značkám ako Acne, Coperni alebo Sportmax. Žabky sú rozhodne najmódnejším a zároveň najprekvapujúcejším variantom šľapiek na leto 2021. S čím nosiť žabky?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Ako klasické žabky (ako napr. od značky Havaianas) tak aj kožené, masívnejšie alternatívy budú skvele vyzerať prakticky ku všetkému. Kožené varianty pridajú trocha kontrastu outfitom s priedušnými šatami. Za to jednoduché a gumové úplne zmenia charakter elegantných outfitov.

Najmódnejšie šľapky leta 2021: na nízkom podpätku

Minulý rok sa objavili na zozname trendov a aj naďalej patria k tým najhorúcejším. Reč je samozrejme o šľapkách na nízkom podpätku, ktoré sú pohodlným a elegantným variantom letných dámskych topánok.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

S čím nosiť dámske šľapky na nízkom podpätku? Vyzerajú skvele v spojení s veľmi módnym oversize kostýmom, ktorý vyzerá akoby bol z pánskeho šatníka. Parížanky si ich obúvajú k šatám, ktoré vyzerajú ako spodná bielizeň.

Najmódnejšie šľapky leta 2021: na platforme

Spomínate si ešte na ikonickú kapelu Spice Girls? V tejto zostave vystupovala aj Victoria Beckham. Dievčatá propagovali trendy v 90. rokoch. Ten, ktorý sa s nimi spája až do dnešného dňa, sú topánky na platforme a mohli by sme povedať, že skôr na flatforme (plochej, rovnej platforme).

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Súčasná móda v podobe šľapiek na platforme je vlastne oslavou trendov z 90. rokov a štýlovým návratom do minulosti. Svoje outfity nimi dopĺňajú trendsetterky s excentrickým štýlom, také ako je napr. poľská trendsetterka Jessica Mercedes. Aj u nej môžete hľadať inšpiráciu, ako nosiť šľapky na platforme.

Najmódnejšie šľapky leta 2021: vo farbách dúhy

Predstavované najväčšími módnymi domami a najobľúbenejšími obchodnými reťazcami. Ide tu o trend farieb dúhy a svoje miesto tento trend našiel aj u topánok. Farebné šľapky sú jedným z top trendov leta 2021. Žlté, modré, zelené, oranžové – máte absolútnu slobodu voľby. Môžete ich kombinovať s rovnako farebným oblečením alebo môžu byť jediným farebným doplnkom v neutrálnom outfite.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Sonia Lyson svoje žlté šľapky Hermes (skvelá alternatíva dobrej kvality, ktorú nájdete v ponuke eobuv) kombinuje s voľnými maxi šatami v broskyňovej farbe. Ideálny outfit na letnú dovolenku, čo môžete sami vidieť na scenérii, v akej trendsetterka urobila práve túto fotografiu.

Najmódnejšie šľapky leta 2021: v kombinácii s ponožkami

Náš zoznam najmódnejších šľapiek leta 2021 uzatvára excentrická ponuka, nie úplne konkrétneho typu týchto topánok, ale skôr spôsob ich nosenia. Masívne, najlepšie športové šľapky alebo obľúbené Birkenstocky si namiesto holých nôh obujte na… ponožky. Biele alebo farebné so vzormi, to je najmódnejší variant.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Pokiaľ sa vám páči takéto módne riešenie, rozhodne si prečítajte náš článok, v ktorom sa dozviete, ako dostať tento trend aj do svojho šatníka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
členkové čižmy, nike air max, aldo, nike air, nike airmax, nike tenisky damske, adidas superstar, vans tenisky

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť