Najmódnejšie čierne dámske členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021 − prehľad trendov

2 min.

Dámske čierne členkové čižmy sú spoľahlivým prvkom ženského šatníka na chladnejšie dni. Hodia sa k väčšine outfitov, nikdy nevychádzajú z módy a navyše sa osvedčia v rôznych situáciách. Je dobré mať vo svojom šatníku aspoň jeden pár takejto kvalitnej obuvi. Ak premýšľate, aké čierne dámske členkové čižmy budú najmódnejšie počas sezóny jeseň-zima 2020/2021, rozhodne si prečítajte náš článok.

Chunky boots, topánky s hranatými špičkami, originálne podpätky – vďaka takýmto detailom získajú aj nadčasové čierne členkové čižmy originálny a zároveň módny charakter.

Najmódnejšie čierne dámske členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021: na originálnych podpätkoch

Čierne členkové čižmy nemusia byť nudné, pokiaľ je na nich nejaký odlišný, charakteristický detail. A k takým rozhodne zaraďujeme atypické podpätky, ktoré sa v móde objavujú už niekoľko sezón. Pokiaľ ešte nemáte vytvorený názor na tieto podpätky, prečítajte si náš ďalší článok na blogu, v ktorom sa dozviete viac o pozitívach a negatívach geometrických podpätkov.

Najmódnejšie čierne dámske členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021: chunky boots

Ak už hovoríme o trendoch nadchádzajúcej sezóny, nemôžeme nespomenúť ani ťažké, veľké členkové čižmy, ktoré sú známe aj pod pojmom chunky boots. Tento trend sme podrobnejšie popísali v článku „Chunky boots – čo sú to za topánky a ako ich nosiť?”, ktorý rozhodne stojí za to, aby ste si ho prečítali, hlavne pokiaľ hľadáte pohodlné a kvalitné čierne členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021.

Najmódnejšie čierne dámske členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021: kovbojské topánky

Kovbojské topánky patria k TOP modelom už ďalšiu sezónu aj napriek tomu, že niektorí módni znalci im nepredpovedali dlhú budúcnosť. Hoci sa zdalo, že ide len o chvíľkový rozmar návrhárov, topánky v štýle divokého západu sa natrvalo udomácnili v uliciach tých najväčších miest módy. Čierne dámske kovbojské topánky patria v takomto prípade k najmódnejším modelom nadchádzajúcej sezóny.

Najmódnejšie čierne dámske členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021: s hranatými špičkami

Čierne členkové topánky so špičkami typu square toe v súčasnosti patria k obľúbeným obuvníckym trendom medzi Parížankami. Trendsetterky z tohto okolia obľubujú jednak tie klasické, ale aj charakteristické typy topánok. Pokojne si môžete kúpiť aspoň jeden pár takýchto topánok, pretože nič nenasvedčuje tomu, že by mali v najbližšej dobe vyjsť z módy.

Najmódnejšie čierne dámske členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021: v horskom štýle

Hľadáte pohodlné čierne členkové čižmy, ktoré budú korešpondovať s módou v štýle streetwear? Naša rada znie: vyberte si trekingovú alebo turistickú obuv. Tieto modely spoznáte podľa charakteristickej podrážky a precízneho šnurovania. Pozrite sa na fotografiu nižšie. Kto povedal, že tieto topánky nemôžeme nosiť aj v casual prevedení?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez The Style Stalker (@thestylestalkercom)

Najmódnejšie čierne dámske členkové čižmy na sezónu jeseň-zima 2020/2021: klasické, na pohodlnom podpätku

Na koniec absolútna klasika, teda čierne dámske členkové topánky na nízkom, pohodlnom podpätku. Prejdete v nich bezbolestne celé mesto, budú sa hodiť doslova ku všetkému a pritom nezostarnú spolu s neustále sa meniacimi módnymi trendmi. V tomto prípade je mimoriadne dôležité, aby ste sa rozhodli pre vysokú kvalitu prevedenia. Predsa len vám majú poslúžiť niekoľko ďalších rokov!

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
cestovny kufor, tenisky panske, damske zateplene cizmy, basketbalove tenisky, rieker, anekke, nike air force, topanky na zimu

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť