LED svietiace topánky – kúpiť ich dieťaťu?

1 min.

Topánky so svietiacou podrážkou veľmi obľúbené medzi deťmi. Stačí si ich obuť a aj obyčajná chôdza bude veľkou zábavou. Objavila sa predsa len otázka: sú LED topánky bezpečné a koľko vôbec stoja? Sľubujeme vám, že sa už o chvíľu zbavíte všetkých pochybností. Zostaňte s nami a čítajte ďalej!

Vášmu dieťaťu zaručene zažiaria oči šťastím pri pohľade na sneakersy so svietiacou podrážkou. Zistite viac o ich výhodách, ale aj o mínusoch!

Stojí za to kúpiť LED topánky?

Myslíme si, že odpoveď vášho dieťaťa už poznáme. Deti často prosia svojich rodičov o svietiace topánky, ktoré sa na ulici dajú len ťažko prehliadnuť. Je dobré podľahnúť prosbám dieťaťa? Hneď na úvod môžeme povedať, že LED topánky majú viac výhod ako nevýhod. Okrem toho, že sa deťom páčia, spĺňajú tieto topánky aj jednu základnú funkciu – zaisťujú dobrú viditeľnosť po zotmení. Ak vaše deti nechcú nosiť odrazky, zaobstarajte im svietiace LED topánky.

Viete, že…?

Detské topánky so svietiacou podrážkou môžu poslúžit ako odrazky. Predovšetkým teraz, kedy sa stmieva čoraz rýchlejšie.

5904

Topánky s LED diódami zaisťujú dieťaťu dobrú viditeľnosť v tme.

LED topánky – sú bezpečné?

Na rodičovských fórach nechýbajú otázky, či sú LED topánky bezpečné. Niet sa čomu čudovať! Občas sa objaví informácia o tom, že nosenie topánok so svietiacou podrážkou je nebezpečné. Koľko je v tom pravdy? Len málo. Samozrejme, treba spomenúť, že v takýchto topánkach je batéria, ktorá sa aktivuje pohybom a nabíja sa pomocou USB kábla. Nie je preto dôvod hovoriť o nebezpečenstve. Princíp je jednoduchý: VŽDY by ste mali postupovať podľa odporúčania daného výrobcu. Pokiaľ ste si prečítali informáciu od výrobcu, v ktorej sa uvádza, že LED topánky sa môžu zničiť pri styku s vodou, nedávajte ich deťom do daždivého počasia.

Pre istotu a maximálnu bezpečnosť vám odporúčame vybrať si LED topánky od známych a overených značiek. Ak sa rozhodnete pre model neznámeho pôvodu, naozaj nemôžete vedieť, čo sa môže stať a čo môžete od takýchto topánok očakávať.

5905

Topánky so svietiacou podrážkou sa obyčajne aktivujú chôdzou. Nezabudnite si však prečítať odporúčanie výrobcu!

Svietiace topánky pre deti v eobuv

V ponuke internetového obchodu eobuv.sk sú dostupné rôzne modely svietiacich topánok. K najžiadanejším značkám patrí: Geox, Skechers alebo KangaRoos. Pokiaľ sa vaše dieťa nemôže rozhodnúť pre jeden z modelov, objednajte mu dva alebo tri páry, ktoré si vyskúša v pohodlí domova. Nič tak nestratíte, pretože doručenie, ako aj vrátenie tovaru je v našom internetovom obchode eobuv zdarma!

Pripravili sme si pre vás zopár najzaujímavejších modelov LED topánok pre deti. Ktorý z nich si získal vašu pozornosť?

5906

Snehule KangaRoos, poltopánky Skechers, sneakersy Geox, sneakersy Skechers

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
under armour tenisky, tenisky nike, dámske peňaženky, adidas tenisky damske, damske botasky vypredaj, svadobne topanky, michael kors kabelky, hogl

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť