Kolekcia Eva Longoria dostupná na eobuv.sk!

2 min.

Určite poznáte krásnu herečku s mexickými koreňmi, ktorá si získala srdcia divákov svojou rolou v seriáli ,,Zúfalé manželky”. Počas svojej kariéry sa Eva Longoria sústredila nielen na herectvo, ale aj prácu režisérky, producentky a businesswoman, vďaka čomu vstúpila do sveta módy v spolupráci so spoločnosťou eobuwie.pl! Práve o tejto spolupráci sa môžete dočítať v nasledovných riadkoch.

Radu topánok navrhnutých Evou Longoriou môžete nájsť teraz online výlučne v obchodoch eobuv.sk a MODIVO.sk!

Eva Longoria x eobuwie.pl – čo, kedy a kde?

Kolekcia je už dostupná na 15 európskych trhoch, výlučne v obchodoch patriacich do spoločnosti eobuwie.pl (*vrátane eobuv.sk). Jej vstup na trh sprevádza reklamná kampaň, ktorej tvárou je samotná Eva Longoria. Kolekcia je plná štýlových topánok pre súčasné ženy, ktoré nedajú dopustiť na kvalitu a pohodlie.

4532

Kolekcia Evy Longorie – pre koho?

Projekty z tejto kolekcie sú inšpirované osobitým štýlom Evy Longorie a jej nabitým harmonogramom, vďaka čomu sa hodia tak na červený koberec, ako aj na všedný deň. Topánky, ktoré vytvorila na jednej strane zdôrazňujú ženskosť a na druhej strane pomáhajú pri všetkých úlohách, pred ktorými ženy stoja v každodennom živote.

Eva Longoria:

Mojou hnacou silou sú silné, odvážne ženy, ktoré presne vedia, čo je dôležité. Mojou ambíciou je inšpirovať ženy po celom svete k objavovaniu sebaistoty, ktorá je v nich ukrytá, preto som kolekciu navrhla tak, aby bola štýlová a všestranná, aby ich sprevádzala v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.

4533

Aké topánky v sebe kombinujú štýl, ženskosť, ale aj pohodlie, ktoré je také dôležité pri každodennom nosení? Podľa Evy Longorie k nim patria o. i. dámske lordsy.

Kolekcia známej herečky je teda určená pre dynamické ženy, ktoré hľadajú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Ak teda v prípade topánok požadujete kvalitu, pohodlie a nadčasový dizajn, projekty tejto originálnej značky vás určite oslovia.

Ewa Gawron, manažérka vlastných značiek v eobuwie.pl:

Kolekcia je ladená do elegantných neutrálnych farieb, ktoré sú charakteristické pre Evu Longoriu. Dominuje béžová, biela, čierna či zlatá. Obrovskú váhu pripisuje hviezda rovnováhe medzi kvalitou a pohodlím, preto sa v kolekcii kladie dôraz na použitie materiálov tej najvyššej kvality.

Topánky označené priezviskom Longoria – čo nájdeme v kolekcii?

Kolekcia značky Eva Longoria prináša topánky navrhnuté na sezónu jar-leto 2020. Každý z modelov je však natoľko nadčasový, že zaručene nájdu svoje využitie aj v budúcich sezónach.

Jarná kolekcia navrhnutá známou herečkou zahŕňa množstvo rôznorodých modelov topánok. Neodkladajte nákup vysnívaných topánok, pretože niekto iný vás môže predbehnúť – neváhajte preto a pozrite sa, čo sme si pre vás pripravili.

Nadčasové lodičky, sandále na podpätku v skutočne hollywoodskom štýle, klasické topánky, sneakersy aj ultramoderné šľapky a modely typu mules či tenisky – tieto topánky nájdete v kolekcii Eva Longoria.

4534

V kolekcii navrhnutej hollywoodskou hviezdou nájdete nielen nadčasovú klasiku najvyššej kvality, ale aj novátorské projekty v súlade s najnovšími trendmi, napr. ažúrové šľapky mules na podpätku.

Odporúčané
logo signet
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť