Kolekcia Eva Longoria dostupná na eobuv.sk!

2 min.

Určite poznáte krásnu herečku s mexickými koreňmi, ktorá si získala srdcia divákov svojou rolou v seriáli ,,Zúfalé manželky”. Počas svojej kariéry sa Eva Longoria sústredila nielen na herectvo, ale aj prácu režisérky, producentky a businesswoman, vďaka čomu vstúpila do sveta módy v spolupráci so spoločnosťou eobuwie.pl! Práve o tejto spolupráci sa môžete dočítať v nasledovných riadkoch.

Radu topánok navrhnutých Evou Longoriou môžete nájsť teraz online výlučne v obchodoch eobuv.sk a MODIVO.sk!

Eva Longoria x eobuwie.pl – čo, kedy a kde?

Kolekcia je už dostupná na 15 európskych trhoch, výlučne v obchodoch patriacich do spoločnosti eobuwie.pl (*vrátane eobuv.sk). Jej vstup na trh sprevádza reklamná kampaň, ktorej tvárou je samotná Eva Longoria. Kolekcia je plná štýlových topánok pre súčasné ženy, ktoré nedajú dopustiť na kvalitu a pohodlie.

4532

Kolekcia Evy Longorie – pre koho?

Projekty z tejto kolekcie sú inšpirované osobitým štýlom Evy Longorie a jej nabitým harmonogramom, vďaka čomu sa hodia tak na červený koberec, ako aj na všedný deň. Topánky, ktoré vytvorila na jednej strane zdôrazňujú ženskosť a na druhej strane pomáhajú pri všetkých úlohách, pred ktorými ženy stoja v každodennom živote.

Eva Longoria:

Mojou hnacou silou sú silné, odvážne ženy, ktoré presne vedia, čo je dôležité. Mojou ambíciou je inšpirovať ženy po celom svete k objavovaniu sebaistoty, ktorá je v nich ukrytá, preto som kolekciu navrhla tak, aby bola štýlová a všestranná, aby ich sprevádzala v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.

4533

Aké topánky v sebe kombinujú štýl, ženskosť, ale aj pohodlie, ktoré je také dôležité pri každodennom nosení? Podľa Evy Longorie k nim patria o. i. dámske lordsy.

Kolekcia známej herečky je teda určená pre dynamické ženy, ktoré hľadajú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Ak teda v prípade topánok požadujete kvalitu, pohodlie a nadčasový dizajn, projekty tejto originálnej značky vás určite oslovia.

Ewa Gawron, manažérka vlastných značiek v eobuwie.pl:

Kolekcia je ladená do elegantných neutrálnych farieb, ktoré sú charakteristické pre Evu Longoriu. Dominuje béžová, biela, čierna či zlatá. Obrovskú váhu pripisuje hviezda rovnováhe medzi kvalitou a pohodlím, preto sa v kolekcii kladie dôraz na použitie materiálov tej najvyššej kvality.

Topánky označené priezviskom Longoria – čo nájdeme v kolekcii?

Kolekcia značky Eva Longoria prináša topánky navrhnuté na sezónu jar-leto 2020. Každý z modelov je však natoľko nadčasový, že zaručene nájdu svoje využitie aj v budúcich sezónach.

Jarná kolekcia navrhnutá známou herečkou zahŕňa množstvo rôznorodých modelov topánok. Neodkladajte nákup vysnívaných topánok, pretože niekto iný vás môže predbehnúť – neváhajte preto a pozrite sa, čo sme si pre vás pripravili.

Nadčasové lodičky, sandále na podpätku v skutočne hollywoodskom štýle, klasické topánky, sneakersy aj ultramoderné šľapky a modely typu mules či tenisky – tieto topánky nájdete v kolekcii Eva Longoria.

4534

V kolekcii navrhnutej hollywoodskou hviezdou nájdete nielen nadčasovú klasiku najvyššej kvality, ale aj novátorské projekty v súlade s najnovšími trendmi, napr. ažúrové šľapky mules na podpätku.

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
topanky na zimu, crocs, basketbalove tenisky, vysoke cizmy, geox, rieker, topanky, adidas terrex

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť