Doma móda ustupuje v prospech pohodlia. Prvoradé pre nás je cítiť sa maximálne pohodlne. Ale… zároveň nezabúdať na svoj zovňajšok. Spoznajte tajomstvo štýlu domáceho oblečenia a presvedčte sa, že aj doma môžete vyzerať a hlavne cítiť sa atraktívne. Dozviete sa aj to, akú úlohu pri tom zohrávajú topánky!

Celebrity milujú relaxáciu v kožušinových papučiach, trendy teplákoch a mäkkých, hrejivých svetroch. Stojí za to inšpirovať sa ich domácimi outfitmi!

Outfit na doma. Štýlové papuče v hlavnej úlohe

Bez ohľadu na ročné obdobie, fashion it girls a influencerky sa objavujú v mäkučkých papučiach s kožušinkou. Ak chcete vyzerať ako z americkej romantickej komédie, oblečte si sveter v pastelovej farbe, pohodlný top a huňaté papuče. Populárna fínska influencerka Marianna Mäkelä je majsterkou domácich outfitov.

Mäkké papuče EMU Australia alebo značky Mou ochránia vaše chodidlá pred studenou podlahou a zaručia vám dobrú náladu. Pokiaľ ste obdivovateľkou ružových a bielych modelov chlpatých papúč, nenechajte sa dlho presviedčať. Pozrite sa, ako skvele vyzerajú v kombinácii so saténovým županom a la kimono.

Homewear a módne tipy na… ponožky

Ako iste viete, nie každý rád chodí doma v papučiach. Pre niektorých sú farebné ponožky lepšou voľbou, napr. značky Happy Socks. Aby ste sa cítili pohodlne (a vyzerali zároveň originálne), skombinujte farebné ponožky so vzormi s obľúbeným tričkom a džínsami voľnejšieho strihu. Outfit bude ako vystrihnutý z 90. rokov!

Ďalšou možnosťou, ktorá vám určite dodá energiu a dobrú náladu, je nosenie farebných podkolienok s košeľou alebo tunikou predĺženého strihu. Poznámka: môžete si ju požičať aj zo šatníka svojho partnera (pokiaľ je to možné)!

K hrubším ponožkám noste elastické legíny a svoj obľúbený top. A keď pracujete z domu, určite nezostávajte v pyžame celý deň. Má to vplyv na našu myseľ a psychológovia upozorňujú, že to znižuje aj našu produktivitu a efektivitu.

4403

Doma pokojne môžete nosiť vysoké ponožky vytiahnuté nad lem nohavíc.

Doma v topánkach? Prečo nie!

Máte pochybnosti o tom, či môžete po byte chodiť v topánkach? Riaďte sa vlastným štýlom a pohodlím! Pokiaľ sa cítite najlepšie vo svojich obľúbených converskách alebo balerínkach – pokojne si ich obujte. Tenisky budú v ideálnom prípade ladiť so širšími džínsami typu mom jeans a mäkkým svetrom. Mimochodom, v takomto outfite ste vždy pripravená vyjsť von!

4404

Doma záleží predovšetkým na vašom pohodlí!

A keďže domov má byť pre vás oázou pokoja a bezpečia, nazabudnite stráviť zopár minút výberom tých správnych kúskov oblečenia a topánok. Budete prekvapení, aký vplyv má oblečenie na našu náladu. V obľúbených modeloch sa budete cítiť hneď lepšie – dokonca aj počas karantény!

Autor

Agnieszka Bednarek

Som estetičkou a milovníčkou nekonvenčných kombinácií a martensiek. Stotožňujem sa s heslom Salvadora Daliho − „základom všetkých úspechov je... oblečenie!". Mám veľkú záľubu v šití a ručných prácach. Rada definujem nedefinované.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť