Valentín sa nezadržateľne blíži a pri tejto príležitosti pre vás určite váš partner pripravil nejaké prekvapenie. Pripravte sa aj vy a potešte svoju polovičku! Radosť mu určite spraví aj z lásky darovaná drobnosť. 14. februára môžete svojmu partnerovi darovať aj niečo praktické, z čoho sa bude tešiť ešte dlhú dobu. Pozrite si top päť tipov na Valentína pre neho.

Čítajte ďalej a objavte darčeky, ktoré potešia nejedného muža!

1. Hodinky

Určite si pamätáte scénu, v ktorej Carrie Bradshawová vo filme „Sex v meste” daruje svojmu mužovi hodinky na prvé výročie sobáša. Hoci ide o trochu väčší výdavok, pánske hodinky sú mimoriadne praktickým a štýlovým doplnkom. Módni experti označujú hodinky za určitý druh pánskej bižutérie, ktorá sa v závislosti od štýlu hodí na akékoľvek príležitosti. Aké hodinky zvoliť pre svojho partnera? Prinášame vám niekoľko tipov:

  • hodinky na koženom remienku s analógovým mechanizmom budú ideálnym riešením pre vyznávačov klasiky a minimalizmu;
  • digitálne hodinky budú dokonalou voľbou pre milovníkov aktívneho životného štýlu;
  • hodinky na kovovom náramku budú ideálnym riešením pre muža, ktorý nasleduje módne trendy.

2. Manžetové gombíky

Bez ohľadu na to, aký štýl preferuje váš partner, manžetové gombíky sa mu určite zídu. Muži vyzerajú v košeli s manžetovými gombíkmi mimoriadne elegantne a na také príležitosti, akými sú svadby či plesy budú nevyhnutným doplnkom. Nezabúdajte na to, že gombíky nemusia byť výlučne klasické. Na eobuv nájdete aj modely s originálnymi motívmi a výraznými farbami.

1888

Manžetové gombíky HUGO BOSS, zľava: červeno-čierne, okrúhle, s motívom „peace”.

3. Pánsky opasok

Ak si váš partner neoblieka joggery alebo iné nohavice so sťahovaním, určite nie je taký deň, kedy by nepoužil opasok. Ak teda chcete svojmu drahému darovať niečo, čo sa mu zíde aj na každodenné nosenie, zvoľte pánsky opasok. Aký? Najlepšou voľbou bude kožený model, ktorý mu poslúži dlhé roky. Viac na tému, aký pánsky opasok vybrať, sa dozviete z nášho ďalšieho článku.

4. Peňaženka

Neexistuje snáď osvedčenejší tip na darček pre muža ako peňaženka. Väčšina pánov často zabúda na výmenu svojej − už trochu opotrebovanej peňaženky − za novú. V tomto prípade máte veľa možností. Peňaženky z prírodnej kože (ktoré sa vyznačujú kvalitným spracovaním a dlhou životnosťou), modely z ekokože alebo textilné varianty – pre pánov, ktorí preferujú skôr športový štýl.

5. Vtipné ponožky

Ak je váš vzťah ešte len v počiatočnej fáze alebo hľadáte niečo jednoduché, siahnite po ponožkách. Môžete samozrejme zvoliť aj klasické ponožky napr. jeho obľúbenej značky. Ale oveľa viac vám odporúčame modely s veselou alebo originálnou potlačou. V ponuke ponožiek značky Happy Socks nájdete varianty s motívom zvierat, plechoviek od piva, hamburgerov, bodkované, prúžkované a iné zaujímavé vzory.

Veríme, že už viete, čo darujete svojmu partnerovi na Valentína. A ak sa v tento deň chystáte na rande, prečítajte si, ako sa obliecť, aby ste urobili dojem!

Autor

Patrycja Stasiak

Pravidelne sledujem trendy z módnych prehliadok. Inšpiráciou je pre mňa štýl Victorie Beckham a Carrie Bradshaw. V mojom šatníku dominujú lodičky a členkové čižmy. Mojou druhou vášňou po móde je vizáž. V súkromí som milovníčkou prírody a jazdy na bicykli.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť