Darčeky na Valentína pre neho

2 min.
V tomto článku:

Valentín sa nezadržateľne blíži a pri tejto príležitosti pre vás určite váš partner pripravil nejaké prekvapenie. Pripravte sa aj vy a potešte svoju polovičku! Radosť mu určite spraví aj z lásky darovaná drobnosť. 14. februára môžete svojmu partnerovi darovať aj niečo praktické, z čoho sa bude tešiť ešte dlhú dobu. Pozrite si top päť tipov na Valentína pre neho.

Čítajte ďalej a objavte darčeky, ktoré potešia nejedného muža!

https://www.eobuv.sk/love_lp

Určite si pamätáte scénu, v ktorej Carrie Bradshawová vo filme „Sex v meste” daruje svojmu mužovi hodinky na prvé výročie sobáša. Hoci ide o trochu väčší výdavok, pánske hodinky sú mimoriadne praktickým a štýlovým doplnkom. Módni experti označujú hodinky za určitý druh pánskej bižutérie, ktorá sa v závislosti od štýlu hodí na akékoľvek príležitosti. Aké hodinky zvoliť pre svojho partnera? Prinášame vám niekoľko tipov:

Bez ohľadu na to, aký štýl preferuje váš partner, manžetové gombíky sa mu určite zídu. Muži vyzerajú v košeli s manžetovými gombíkmi mimoriadne elegantne a na také príležitosti, akými sú svadby či plesy budú nevyhnutným doplnkom. Nezabúdajte na to, že gombíky nemusia byť výlučne klasické. Na eobuv nájdete aj modely s originálnymi motívmi a výraznými farbami.

1888

Manžetové gombíky HUGO BOSS, zľava: červeno-čierne, okrúhle, s motívom „peace”.

Ak si váš partner neoblieka joggery alebo iné nohavice so sťahovaním, určite nie je taký deň, kedy by nepoužil opasok. Ak teda chcete svojmu drahému darovať niečo, čo sa mu zíde aj na každodenné nosenie, zvoľte pánsky opasok. Aký? Najlepšou voľbou bude kožený model, ktorý mu poslúži dlhé roky. Viac na tému, aký pánsky opasok vybrať, sa dozviete z nášho ďalšieho článku.

Neexistuje snáď osvedčenejší tip na darček pre muža ako peňaženka. Väčšina pánov často zabúda na výmenu svojej − už trochu opotrebovanej peňaženky − za novú. V tomto prípade máte veľa možností. Peňaženky z prírodnej kože (ktoré sa vyznačujú kvalitným spracovaním a dlhou životnosťou), modely z ekokože alebo textilné varianty – pre pánov, ktorí preferujú skôr športový štýl.

Ak je váš vzťah ešte len v počiatočnej fáze alebo hľadáte niečo jednoduché, siahnite po ponožkách. Môžete samozrejme zvoliť aj klasické ponožky napr. jeho obľúbenej značky. Ale oveľa viac vám odporúčame modely s veselou alebo originálnou potlačou. V ponuke ponožiek značky Happy Socks nájdete varianty s motívom zvierat, plechoviek od piva, hamburgerov, bodkované, prúžkované a iné zaujímavé vzory.

Veríme, že už viete, čo darujete svojmu partnerovi na Valentína. A ak sa v tento deň chystáte na rande, prečítajte si, ako sa obliecť, aby ste urobili dojem!

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
zateplene gumaky, elegantné členkové čižmy, zimne topanky, halovky, hogl, ccc, panske tenisky, rieker čižmy

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť