Hľadáte módne, kožené dámske sandále? Vďaka nákupom online budete mať prehľad o všetkých zaujímavých značkách a nekonečnom množstve modelov! Nájdite svoj vysnívaný model na eobuv.sk.

Ako určite viete – nákupy online z pohodlia domova dokážu ušetriť množstvo času. Vďaka niekoľkým kliknutiam máte celý sortiment na jednom mieste. Ak hľadáte ideálne kožené sandále, ste na správnej adrese! Čítajte ďalej a my vám poradíme, ako si vybrať ten pravý model.

Určenie správnej veľkosti

Predstavte si, že ste v obchode s topánkami. Po dlhom hľadaní ste konečne našli model, ktorý sa vám veľmi zapáčil. Ale, žiaľ, nenašli ste svoju veľkosť, preto hľadáte personál, aby ste sa informovali, či majú vaše číslo na sklade. Po niekoľkých minútach pátrania vám predavač oznamuje, že bohužiaľ, išlo o výpredajovú kolekciu, majú už len posledné kusy a vaše číslo medzi nimi nie je, nemajú ho ani v inej predajni.

Určite to dobre poznáte.

Veľkou výhodou online nákupov je, že veľmi jednoducho vyhľadáte všetky topánky dostupné vo vašom čísle. Koľko času a energie by vás to stálo v klasickej kamennej predajni? Viaceré značky majú často rôzne číslovanie, preto je pri online nákupoch vhodné určiť veľkosť na základe stielky topánky. Viac o tejto metóde sa dočítate v našom ďalšom článku.

Viete, že…

Vaše chodidlá môžu byť ráno po prebudení až o jednu veľkosť menšie ako počas dňa. Na určenie správnej veľkosti merajte preto nohy až popoludní alebo večer.

Kožené sandále na každú príležitosť
906

Kožené dámske sandále

Hľadáte kožené sandále na každodenné nosenie? Vyberajte tie s plochou podrážkou alebo so hrubým opätkom, ktorý je túto sezónu veľmi módnym prvkom.

V lete sú nohy namáhané často nosením nesprávnej obuvi. Pokiaľ je obuv vyrobená z nekvalitného materiálu, môže dôjsť k nadmernému poteniu a odreninám. Vhodné nie sú ani príliš vysoké ihličkové opätky.

Ak hľadáte elegantné kožené sandále na slávnostnejšie príležitosti, opätky sú tu na mieste. V prípade, že ste šťastnou majiteľkou štíhlych nôh a na podpätky nedáte dopustiť, odporúčame kožené sandále s remienkom okolo členka. Pre milovníčky pohodlia budú vhodnejšie sandále na hrubom opätku. Aj keď bude opätok vysoký, má väčšiu stabilitu ako je to v prípade ihličkových opätkov.

Tip módneho experta

Sandále v telovej farbe podobnej odtieňu vašej pokožky vám krásne predĺžia postavu.

Kožené sandále – aký typ materiálu zvoliť?

907

Kožené sandále Patrizia Peppe

Ak zvažujete nákup kožených sandálov, odporúčame vyberať spomedzi modelov z priedušnej prírodnej kože.

Prírodná lícová koža (useň) alebo nubuk majú omnoho lepšie ventilačné schopnosti ako syntetické materiály, noha sa v nich nepotí a nekĺže. Pretože nie nič horšie ako nepohodlné sandále v letných horúčavách!

Po prečítaní tohto článku už viete, ako nakupovať vhodné sandále cez internet:

  • výber správnej veľkosti,

  • výber podľa príležitosti,

  • výber materiálu

Použite nadobudnuté znalosti v praxi a nájdite svoj vysnívaný model!

Autor

Ewelina Gajoch

Som fanúšičkou módy high fashion, na každodenné nosenie ale preferujem nadčasový francúzsky štýl inšpirovaný parížskymi influencerkami. V súkromí som milovníčkou umenia, špeciálne obrazov Edwarda Hoppera, vášnivou cestovateľkou a vyznávačkou Harryho Pottera.
Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.