Copenhagen Fashion Week FW 2020/21 – prehľad topánok, ktoré nosia trendsetterky

1 min.
V tomto článku:

Za nami je týždeň módy v Kodani, ktorý – hoci sa koná každoročne – od doterajších ročníkov sa ale odlišoval značným spôsobom. Účastníci tejto udalosti dali jasnú formu zmenám, ktoré neustále prichádzajú a mali by do módy prichádzať. Okrem inšpiratívnych outfitov v štýle streetwear, sme boli po prvýkrát svedkami módy v duchu eko.

Masívne členkové topánky, topánky na platforme alebo riasené čižmy pod kolená, to je len zopár modelov topánok, ktoré dominovali na tohtoročnom týždni módy v Kodani.

Trend, ktorý v uplynulej sezóne predstavil módny dom Bottega Veneta, bude zároveň súčasťou nadchádzajúcej sezóny a nie hocijakou. Budú značne pri sile. Reč je o ťažkých, masívnych topánkach, najlepšie v čiernej farbe. Môžu pripomínať vojenskú obuv alebo môžu byť výraznejšou verziou klasických členkových topánok s elastickým prvkom. Dôležité je, aby vyzerali masívne a boli kombinované s kontrastným oblečením.

View this post on Instagram

@cphfw #streetstyle#look#ootd#fashion#magazine#fur#fakefur#freen#turquoise #onthestreet#stylestalker#szymonbrzoska

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Chcete, aby pastelový kožúšok nevyzeral všedne? Masívne členkové topánky v štýle Bottega Veneta vám rozhodne pomôžu dosiahnuť tento efekt.

Trendy 90. rokov sú stále veľmi módne. Aj preto sme na týždni módy v Kodani mohli často vidieť čižmy a členkovú obuv na platforme a masívnych podpätkoch. Tešíme sa, že sú opäť v uliciach, pretože… sú mimoriadne pohodlné!

View this post on Instagram

@celineaagaard_ @cphfw ?? #celineaagaard #copenhagen #fashionweek#cph #cphfw #details#streetstyle#streetlook#ootd#fashion#mood#look#chanel#bag#stylestalker#szymonbrzoska

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Členkové topánky s platformami a kabátom s dĺžkou maxi.

Tip módnej expertky:

Najlepšie módne inšpirácie z 90. rokov nájdete vo filmoch a seriáloch z tohto obdobia, napr. Friends.

Zdá sa, že éra čižiem končiacich sa nad kolenami alebo – dokonca – v polovici stehna, ustupuje. Minimálne tomu nasvedčujú pouličné trendy predstavené počas týždňa módy v Kodani. Top sú v súčasnosti outfity, ktoré – napriek topánkam s vysokou sárou – odhaľujú nohy aspoň do určitej miery.

View this post on Instagram

@beatrice.gutu @cphfw #streetstyle#szymonbrzoska#stylestalker

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Čo poviete na kožené bermudy, klasický trenčkot v ťavej farbe a čierne riasené čižmy? My súhlasíme!

Pamätáte si na časy pred niekoľkými sezónami, kedy snáď všetci považovali biele členkové čižmy a vysoké čižmy za kontroverzný a výlučne dočasný trend? Móda nás prekvapuje aj tentokrát, pretože topánky v tejto farbe sú stále top. Menia sa jedine odtiene bielej. V predchádzajúcej sezóne kraľovala snehobiela, v súčasnosti je najmódnejšia teplejšia biela v odtieni ecru.

View this post on Instagram

@polliani @cphfw @annabelrosendahl #streetstyle#streetlook#ootd#fashion#style#stylestalker#szymonbrzoska#cphfw #copenhagen#fw

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Overeným spojením v prípade bielych topánok je ich kombinovanie so všetkými typmi béžovej. Chcete vyzerať ultra módne? Na jar 2020 si zabezpečte oversize trenčkot v pieskovej farbe a biele členkové čižmy.

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť