Béžová kabelka: nadčasová klasika

2 min.

Ktorá žena by nemala vo svojom šatníku klasickú béžovú kabelku? Takú by sme hľadali márne! V čom ale spočíva jedinečnosť tohto doplnku? Tajomstvo sa rozhodne skrýva v jej univerzálnosti. Béžovú kabelku si môžete vziať k absolútne každému farebnému outfitu. To je ale len jeden z mnohých dôvodov, pre ktorý sme si ju zamilovali. Ako ju kombinujú najväčšie trendsetterky? O tom sa dočítate nižšie.

Listové kabelky, tote bags, na retiazke alebo baguette… Béžovú kabelku nosíme v mnohých rôznych variantoch, ale zároveň vždy rovnako – vkusne a žensky.

Béžová kabelka na retiazke

Béžová kabelka a retiazka je vždy dobrou voľbou. Môže byť na samotnej retiazke, ale aj na retiazke spojenej s koženým materiálom. Niečo pre seba si nájdu tak fanúšičky zlata, ako aj striebra. Milovníčka štýlu 90.rokov, Bella Hadid, je šťastnou majiteľkou béžovej kabelky baguette s retiazkou od Michaela Korsa. Jej model má krátku (v tejto sezóne najmódnejšiu) rúčku. Ku kabelke so striebornými alebo zlatými doplnkami si vyberajte doplnky rovnakej farby – striebro alebo zlato krásne doplní váš outfit.

Malá béžová kabelka

Počas módnych prehliadok sezóny jar-leto 2021 bolo jasné, že v priebehu tejto sezóny budú hrať prím malé kabelky, do ktorých sa možno nevojde príliš veľa, ale určite krásne doplnia outfit a budú ultra módnym doplnkom. Krátko na to, ako nám Jacquemus predstavil malé kabelky obdĺžnikového tvaru s rúčkou a dlhším popruhom, trendsetterky s nimi okamžite naplnili svoje šatníky. Jednu z nich, hoci trochu väčšiu, si zaobstarala Caroline Daur. Malú béžovú kabelku si vzala ku klasickému a nadčasovému outfitu v béžovej a bielej farbe.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Béžová listová kabelka

Béžová listová kabelka – najuniverzálnejšia nadčasová dámska kabelka. Je slávna vďaka svojmu charakteristickému malému tvaru. Listová kabelka má strednú veľkosť, a preto sa považuje za jednu z najpraktickejších každodenných dámskych kabeliek. Bez problémov sa tam vojdu tie najdôležitejšie veci.

Na eobuv.sk nájdete širokú ponuku obľúbených listových kabeliek tak na dlhom popruhu, ako aj s tenkou rúčkou. Nechajte sa inšpirovať Caroline Daur, ktorá si béžovú kabelku berie ku klasickej čiernej farbe – neutrálne farby vhodné do práce.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Béžová kabelka s pokrčenou rúčkou

V letnej sezóne 2021 nenájdeme módnejšiu a špičkovejšiu alternatívu ako je pokrčená rúčka kabelky. Tento trend propagujú Kendall Jenner so sestrami Hadid, Hailey Bieber alebo Emily Ratajkowski. Pokrčená rúčka na vašej kabelke svedčí o tom, že sa orientujete v módnych trendoch a navyše je veľmi dievčenská a roztomilá. Béžové kabelky v spojení s bielou farbou sú jednou z najlepších kombinácií.

Ideálny duet? Béžová kabelka s pokrčenou rúčkou a hnedé, kožené nohavice.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Béžová kabelka baguette s krátkou rúčkou

Nosila ju Carrie Bradshaw v seriáli „Sex v meste”. Zamilovali si ju Kendall Jenner a Bella Hadid. Reč je samozrejme o hite 90. rokov – slávna kabelka baguette, ktorej módni návrhári vzdávajú hold jej zakomponovaním do svojich najnovších kolekcií. Béžové podlhovasté kabelky tvoria novú verziu klasiky a nonšalantnosti. Sú nadčasové a elegantné, zároveň majú v sebe niečo fascinujúce.

Najžiadanejšie sú tie s krátkymi rúčkami. Nosené so šľapkami na podpätku sú súčasnou interpretáciou 90. rokov.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Mohlo by vás zaujímať: Kabelka baguette: veľký návrat 90. rokov >>>

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť