Ako vrátiť tovar v eobuv?

2 min.

Bezplatné vrátenie tovaru je jednou z najväčších výhod nakupovania na eobuv. Môžete si objednať niekoľko rôznych párov topánok, pokojne si ich vyskúšať a následne si vybrať tie, ktoré vám najlepšie sadnú. Za vrátenie zvyšných modelov nezaplatíte ani cent! Okrem toho nemusíte stáť v rade na pošte. Všetko vybavíte z pohodlia domova. Presvedčte sa sami, aké jednoduché a rýchle je vrátenie tovaru v eobuv!

Určite uznáte, že topánky sa najlepšie skúšajú v pohodlí domova. Pri nákupoch v internetovom obchode eobuv.sk pri objednávkach nad 25 eur pri platbe vopred a doručení prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD neplatíte poštovné a vrátenie tovaru je vždy zdarma. Presvedčte sa na vlastnej koži ešte dnes!

Vrátenie tovaru v eobuv: sprievodca krok za krokom

Na eobuv.sk sa snažíme vychádzať v ústrety našim zákazníkom a ich potrebám. Pri objednávkach nad 25 eur pri platbe vopred a doručení prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD je doručenie zdarma. Objednajte si viac párov, aby ste mali z čoho vyberať. Najmä preto, že je často náročné rozhodnúť sa na základe fotografie, názorov a popisov. Máte už svoje obľúbené položky a chceli by ste vrátiť ostatné modely? Nič zložité! Prečítajte si, ako vrátiť tovar na eobuv.sk krok za krokom:

1. Krok

Vložte produkt do škatule s vyplneným a podpísaným formulárom na vrátenie tovaru. Formulár by mal byť súčasťou zásielky. V prípade, že ho už nemáte – nezúfajte! Môžete si ho jednoducho stiahnuť TU.

2. Krok

Prihláste sa k svojmu účtu na eobuv.sk, z ktorého ste uskutočnili nákup. Pokiaľ ste si produkt zakúpili bez registrácie, vrátenie tovaru uskutočnite ako neprihlásený zákazník a použite reklamačný formulár, ktorý bol súčasťou zásielky (krok 1).

3. Krok

V prípade, že máte vytvorený účet na eobuv.sk a ste prihlásený, zvoľte možnosť VRÁTIŤ TOVAR (pozri ľavý postranný panel). (Pozor! Vytvorenie objednávky neznamená vytvorenie účtu.) Objaví sa zoznam tovaru – vyberte produkty, ktoré chcete vrátiť a uveďte dôvod.

4. Krok

Označte formu vrátenia tovaru, objednajte si kuriéra jednoduchým kliknutím na nižšie uvedený odkaz a následne vyplňte pole s ďalšími informáciami.

5. Krok

Vytlačte formulár a priložte ho k produktu, ktorý chcete vrátiť.

6. Krok

Tovar starostlivo zabaľte, vložte do krabice spoločne s vyplneným a podpísaným formulárom vrátenia. Vami objednaný kuriér prinesie štítok na vrátenie a po príchode potvrdí vyzdvihnutie zásielky na vrátenie. Finančné prostriedky vám budú vrátené do 3–5 pracovných dní od prijatia zásielky na sklade (vo výnimočných prípadoch sa môže táto lehota predĺžiť).

Pokiaľ nechcete čakať na kuriéra vrátenie tovaru môžete realizovať aj prostredníctvom odberného miesta Pickup. Po vygenerovaní požiadavky na vrátenie prostredníctvom odkazu https://www.return-my-parcel.com/dpd-sk/eo?lang=sk dostanete na e-mailovú adresu štítok na spiatočnú prepravu. Prosím, vytlačte ho a nalepte na váš balík. Uistite sa, že na balíku nie sú viditeľné žiadne iné štítky.

Dôležité

  1. odstráňte starý prepravný štítok a balík starostlivo uzavrite a zalepte,
  1. pokiaľ vraciate viac než jeden produkt, môžete vložiť všetky produkty do jedného hromadného balíka,
  1. pokiaľ posielate viac než jeden balík – objednajte pre každý z nich kuriéra pre vyzdvihnutie tovaru a odošlite ich ako samostatné balíky,
  1. peňažné prostriedky vám budú vrátené rovnakým spôsobom, akým ste objednávku uhradili.

Podrobnejšie informácie a ďalšie pokyny nájdete na https://www.eobuv.sk/vratenie-a-vymena

Vrátenie tovaru na eobuv: najčastejšie otázky

Otázky Odpovede
Aké možnosti vrátenia zdarma môžem využiť? Máte k dispozícii bezplatné vrátenie tovaru prostredníctvom kuriéra DPD.
Ako vymeniť produkt? Výmennú službu produkt za produkt neposkytujeme. Výmena prebieha výlučne vo forme vrátenia tovaru a platby a následného zadania novej objednávky a uskutočnenia platby. 
Kedy môže byť vrátenie tovaru zamietnuté? Vrátenie tovaru môže byť zamietnuté v prípade, ak nebola dodržaná lehota 30 dní.

Viac otázok a odpovedí nájdete TU. Užite si nakupovanie a bezplatné vrátenie tovaru na eobuv.sk!

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
elegantné členkové čižmy, inuikii, black friday 2022, lasocki, hogl, damsky batoh, halovky, air jordan 1

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť