Ako viazať tenisky Vans, aby ste zdôraznili svoju osobnosť?

1 min.

Pôvodne mali byť tenisky Vans vytvorené bratmi Van Dorenovcami topánkami, ktoré prinášajú možnosť sebavyjadrenia. Pohodlné topánky vychádzajúce z niekoľkých ikonických modelov, ale v rôznych farebných variantoch, sú známe po celom svete. Viete, ako viazať tenisky Vans, aby ste zdôraznili svoj jedinečný štýl?

Nižšie nájdete tipy, ktoré vám pomôžu zmeniť vaše tenisky originálnym spôsobom ich šnurovania.

Vans v … elegantnom prevedení

Viete, že topánky značky Vans majú aj svoje elegantnejšie vydanie? Lakované modely sa hodia dokonca aj ku kostýmu v prípade, ak obľubujete kombinovanie elegantných outfitov so streetwearovými prvkami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Šnúrky v teniskách tohto typu môžete viazať klasickým spôsobom, teda striedavo. Znamená to, že časť šnúrky má byť ukrytá pod zvrškom topánky a viditeľná časť má byť uložená diagonálne.

Striedavé šnurovanie, ale obráteným spôsobom

Klasické striedavé šnurovanie môžete použiť v trochu modernejšej verzii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Namiesto bežného striedania šnúrok skúste šnúrky prepletať dvakrát po sebe v tom istom smere pod seba. Efekt bude presne taký, ako vidíte na fotografii vyššie!

Šnurovanie typu X

Charakter hladkých tenisiek Vans, takých ako sú klasické Vans Authentic, je dobré zdôrazniť originálnym spôsobom viazania šnúrok.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

V tomto prípade sa osvedčí šnurovanie typu X, ktoré – ako naznačuje samotný názov – vytvára na topánkach vzor v tvare písmena ,,X” a priečnych pruhov.

Tip expertky:

Extrémnou verziou šnurovania typu X je také uloženie šnúrok, aby vytvárali na topánke len jedno veľké písmeno ,,X”. Takéto viazanie, hoci nezaručuje dokonalé priliehanie topánky k chodidlu ako je to v prípade klasického šnurovania, vyzerá mimoriadne efektne.

Rovné priečne pásiky, teda tzv. rebrík

Vzorované tenisky Vans, napr. so šachovnicou, budú vytvárať dokonalý základ pre rozhodne najjednoduchší spôsob šnurovania, teda tzv. rebríky.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Šnúrky viazané takýmto spôsobom sa ukladajú do priečnych pásikov a celé tajomstvo spočíva v prekladaní, ktoré sa ukrýva pod zvrškom.

A čo tak originálne šnúrky?

Nezabúdajte, že metóda šnurovania, ktorú si vyberiete, nie je jediným spôsobom, ako odlíšiť svoje tenisky vans od iných.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Ďalším spôsobom je výber originálnych šnúrok, napr. v kontrastnej farbe alebo so vzormi.

Objavte viac originálnych tipov na šnurovanie topánok, nielen tenisiek Vans, v ďalšom článku na našom blogu.

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!
Skontrolujte v obchode
rieker čižmy, zimne topanky, zateplene cizmy, dámske ruksaky, halovky, hogl, ccc, dievcenske cizmy