3 modely teplých topánok, ktoré tak nevyzerajú

1 min.

Čoraz viac cítiť vo vzduchu príchod blížiacej sa zimy a my čoraz častejšie uvažujeme nad kúpou topánok, ktoré nás zahrejú. Teplé topánky, hoci neraz prekvapujú svojou funkčnosťou, nie vždy vyzerajú natoľko módne, ako by sme si želali. Existujú však modely topánok, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi a teplé zároveň, hoci tak na prvý pohľad nepôsobia.

Gumáky, vybrané modely tenisiek Converse a zateplené sneakersy patria k topánkam, ktoré si zachovávajú svoj ležérny look, ale zároveň dokážu príjemne zahriať.

Gumáky na zimu

Pre mnohých už ikonické gumáky (minimálne pre Britov), sú dobrým riešením v prípade, ak hľadáte také topánky, ktoré v sebe spájajú: pohodlie, nepremokavosť a… teplo. Hoci samotná guma, z ktorej sú vyrobené, nemá hrejivé vlastnosti, v ponuke mnohých značiek sú aj gumáky vo verzii s vnútorným zatepleným, napr. vo forme vlnenej alebo flísovej ponožky či výstelky.

1668

Zľava zhora: zateplené gumáky s leopardím motívom Guess, gumáky s pleteným lemom Guess, filcové gumáky UGG a krátke gumáky s ponožkou Tommy Hilfiger.

Ak sa rozhodnete zakomponovať do svojho šatníka zateplené gumáky, vnesiete do svojho štýlu štipku britskej atmosféry. Noste ich v kombinácii s vlnenou pelerínou, kabátom typu duffle coat alebo trenčkotom a buďte trendy.

Tip módneho experta:

Hoci sa vám môže zdať, že efekt zateplených gumákov dosiahnete aj vďaka hrubej ponožke, nebude tak citeľný ako v prípade zateplenia, ktoré je vložené do topánky od výroby.

Teplé tenisky Converse na zimu

Nočnou morou všetkých milovníčok športového uvoľneného štýlu je fakt, že v zime majú podstatne užší výber topánok než dámy, ktoré s obľubou nosievajú čižmy alebo zateplené členkové modely. Riešením tohto problému môžu byť zateplené conversky.

1669

Zhora zľava: sivé tenisky, karamelové tenisky, béžové tenisky a čierne tenisky.

Zateplené conversky noste k páperovým krátkym bundám, ktoré už niekoľko sezón nevychádzajú z módy, k džínsom strihu mom jeans a vlnenému svetru. Takýmto spôsobom vytvoríte štýlový, mestský outfit a nemusíte sa pritom vzdať obľúbených, pohodlných topánok.

Zateplené sneakersy

Niektoré modely dámskych sneakersov sú natoľko kvalitné a mohutné, že by sa dalo tvrdiť, že ich využijete aj počas miernejšej zimy. Ak však chcete mať predsa len istotu, že vaše chodidlá budú v bezpečí, vyberajte spomedzi sneakersov určených na zimu, teda zateplených.

1670

Zľava zhora: sneakersy s logom DKNY, čierne sneakersy Tommy Hilfiger, sneakersy s cvokmi Gino Rossi a sneakersy s kožušinkou Big Star.

Zimné, zateplené sneakersy sú ideálnou voľbou pre milovníčky štýlu athleisure. Ten spočíva v kombinovaní elegantných a športových prvkov šatníka. Nič vám preto nebráni v tom, aby ste si pohodlné sneakersy obuli k elegantnému kabátu a nohaviciam s pukom. Takýmto spôsobom vykúzlite štýlový outfit, ktorý bude pre vaše okolie jasným signálom, že sa vyznáte v móde.

Originálny text článku bol preložený a prispôsobený pre potreby blogu eobuv.sk.
Odporúčané
Pridajte sa k odberateľom newslettera a ...Využite zľavu 10€ na prvé nákupy!

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním. viac informácií

Táto stránka používa súbory cookies pre poskytovanie služieb na najvyššej úrovni. Ďalšie používanie stránky znamená, že súhlasíte s ich používaním.

Zavrieť